آیا فیلم The Revenant برای دیکاپریو اسکار به ارمغان می آورد

آیا فیلم The Revenant برای دیکاپریو اسکار به ارمغان می آورد
در این مطلب نگاهی به آخرین فیلمی که دیکاپریو بازی کرده است انداختیم و معرفی کوتاهی از این اثر داشته ایم.

به گزارش فیلم نت، تا امروز لئوناردو دی کاپریو، چهار بار برای دریافت اسکار بهترین بازیگر نامزد شده است، اما هر بار دستش از این جایزه کوتاه مانده است. کسانی که پیش نمایشهایی از فیلم “بازگشته” به کارگردانی آلخاندرو گونزالز اینیاریتو را دیده اند، همگی اذعان داشته اند که دی کاپریو انرژی فوق العاده ای برای این فیلم به خرج داده است و قطعا می توان به عنوان یکی از نامزدهای اصلی دریافت اسکار روی او حساب کرد.

داستان فیلم هم در نوع خودش جالب است.گروهی از شکارچیان در قرن نوزدهم به شکار می روند. یکی از آنها مورد حمله ی یک خرس قرار می گیرد و بعد از مصدوم شدن ، دوستانش او را رها می کنند تا بمیرد. اما او نجات پیدا می کند و برای انتقام باز می گردد و در این راه ….

حتی خود دی کاپریو هم اعلام کرده که این فیلم سخت ترین کار هنریش بوده است. چه از لحاظ انرژی که بابت اینکار صرف کرده و چه از لحاظ شرایطی که برای ساخت این فیلم توسط تیم سازنده تحمل می شده اند. بازی دی کاپریو هم سختی های فیزیکی داشته و هم سختی های هنری که ازآب درآوردن هر کدام از این ها ، اصلا کار ساده ای نبوده است. او تعبیر جالبی برای این کار دارد. او می گوید آنها به دنبال کشف نوعی شاعرانگی در این اثر بوده اند که به نظر خودشان آن را کشف کرده اند.

اظهار نظر جالب آلخاندرو گونزالز اینیاریتو ، کارگردان این فیلم هم در نوع خودش جالب است. او در اظهار نظری اعلام کرده که شرایط برای تولید این فیلم همیشه علیه آنها بوده وسختی کار را چند برابر می کرده است. او گفته است که یکی از بزرگترین چالشهای پیش روی آنها، سردی هوا بوده که بسیار آزار دهنده شده بود.

حالا کل تیم تولید این فیلم اعم از بازیگران و کارگردان و … منتظر اکران عمومی این فیلم هستند تا ببینند بازخوردی که از تماشاگران بابت این فیلم دریافت کرده اند به چه صورت خواهد بود…

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *