تیم بازیگران مجموعه سینمایی «آواتار» در حال تکمیل است

جیمز کامرون بازیگر «بازی تاج و تخت» را انتخاب کرد

جیمز کامرون بازیگر «بازی تاج و تخت» را انتخاب کرد
اونا چاپلین بازیگر نقش تالیسا در سریال «بازی تاج و تخت» به تیم بازیگران آواتار پیوست. اضافه شدن این بازیگر اسپانیایی را سخنگوی کمپانی تهیه‌کننده‌ی «آواتار» در مراسم معارفه‌ی کمپانی فاکس در بارسلون بیان کرد.

فیلم‌نت نیوز: اونا چاپلین بازیگر 31ساله‌‌‌ی سینما و تلویزیون، که بیشتر فعالیت هنری‌‌اش به بازی در سریال‌های تلویزیون گذشته، با نقش‌آفرینی در سریال بازی تاج و تخت، بیش از پیش در عرصه‌ی بازیگری مطرح شد. این بازیگر اسپانیایی تبار به تازگی به گروه بازیگران منتخب جیمز کامرون پیوسته و قرار است در چهار قسمت در حال ساخت فیلم علمی-تخیلی آواتار جلوی دوربین این کارگردان برجسته برود.

جیمز کامرون ماه گذشته اعلام کرد که با وجود وقفه‌ی 11ساله، تصمیم دارد قسمت دوم تا پنجم این فیلم را بسازد. چاپلین در این قسمت‌ها نقش شخصیتی کلیدی به نام «وارانگ» را بازی می‌کند. به جز بازی او در کنار کلیف کرتیس، جزئیات دیگری درباره‌ی نقش اونا چاپلین منتشر نشده است.

در مراسم روز گذشته سخنگوی کمپانی تهیه‌کننده‌ی مجموعه فیلم‌های آواتار علاوه بر معرفی چاپلین و کرتیس، اعلام کرد که جو دیوید مور، بازیگری که در اولین قسمت آواتار بازی کرده بود، دوباره با همان شخصیت قبلی در قسمت‌های بعدی هم بازی خواهد کرد، علاوه بر این بازیگران حضور سم ورثینگتون، زویی سالدانا، سیگورنی ویور و استیون لانگ در فیلم قطعی شده‌ است.

جیمز کامرون فیلم‌‌برداری این مجموعه را از آگست سال جاری آغاز می‌کند و آن را برای اکران در 18 دسامبر 2020  آماده می‌کند. کامرون در هر از این چهار قسمت با نویسنده‌ای جدید همکاری می‌کند و کمپانی سازنده پس از رایزنی‌ها تاریخ اکران نسخه‌های بعد را به‌ترتیب 17 دسامبر 2021، 20 دسامبر 2024 و 19 دسامبر 2025 اعلام کرد. طبق برنامه‌ریزی کامرون این چهار قسمت همزمان فیلم‌برداری می‌شوند بعد به ترتیب اولویت و زمان بندی قسمت‌های فیلم، تدوین می‌شوند.

اولین قسمت آواتار در دسامبر 2009 اکران شد و تنها در هفته‌ی اول اکران توانست به فروشی بیشتر از 8 میلیون دلار برسد.

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *