آنجلینا جولی با بازی در دنباله فیلم « Maleficent » به دنیای خیالی دیزنی بازمی‌گردد

آنجلینا جولی با بازی در دنباله فیلم « Maleficent » به دنیای خیالی دیزنی بازمی‌گردد
کمپانی دیزنی اعلام کرد که قسمت دوم فیلم «پلید» را می‌سازد. قسمت اول این فیلم سال 2014 به سینما آمد و به موفقیت تجاری خوبی دست پیدا کرد.

به گزارش فیلم نت نیوز، آنجلینا جولی در سال‌های اخیر کمتر به عنوان بازیگر بر پرده سینما ظاهر شده است. این بازیگر برنده جایزه اسکار اعلام کرد که قصد دارد کم کم دنیای بازیگری را ترک کند و به صورت دائمی به کارگردانی بپردازد. بازیگر «آقا و خانم اسمیت»سال گذشته به همراه همسرش برد پیت در درام «در کنار دریا» بازی کرد. او کارگردانی «در کنار دریا» را نیز برعهده داشت، هر چند که این فیلم در مجموع به مذاق منتقدان سینمایی خوش نیامد.

لیندا ولورتون نویسنده فیلم نخست برای همکاری در ساخت قسمت دوم «پلید» نیز دعوت به کار شده است. دیزنی جزئیات بیشتری درباره دنباله «پلید» منتشر نکرده است.

«پلید» پیشینۀ تراژیک شخصیتی را روایت می‌کند که سال 1959 با انیمیشن موزیکال «زیبای خفته» به دنیای سینما معرفی شد.

کمپانی دیزنی دوشنبه علاوه بر این تعدادی از پروژه‌های آتی خود را اعلام کرد. یکی از آن‌ها فیلمی با محوریت شخصیت شرور داستان «صدویک سگ خالدار» با عنوان «کروئلا / Cruella» است. اما استون نقش کروئلا دویل را در این فیلم تازه بازی می کند.

نسخه‌های جدید «تینکر بل» با حضور ریس ویترسپون، «دامبو» به کارگردانی تیم برتون و «مری پاپینز» با بازی امیلی بلانت دیگر پروژه‌های دیزنی هستند.

البته دیزنی قصد ساخت دنباله فیلم پرفروش «کتاب جنگل» را نیز دارد. کارگردانی دنباله فیلم هم جان فاورو خواهد بود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *