طرفداران تولیدات مارول از فیلم تازه‌ی این کمپانی استقبال کردند

آغاز توفانی «نگهبانان کهکشان2»

آغاز توفانی «نگهبانان کهکشان2»
اکران قسمت دوم نگهبانان کهکشان از این هفته آغاز شده است و تخمین‌های اولیه نشان می‌دهد که فروش هفته‌ی اول این فیلم چیزی حدود 150 میلیون دلار خواهد بود.

فیلم‌نت نیوز؛ نگهبانان کهکشان قسمت 2  تنها در روز پنجشنبه موفق شد 17 میلیون دلار فروش داشته باشد که بعد از فیلم‌های انتقام‌جویان: عصر اولتران (Avengers: Age of Ultron) با فروش 27/6 میلیون دلار و کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) با 25 میلیون دلار، سومین فیلم پرفروش مارول به حساب می‌آید.

اولین قسمت نگهبانان کهکشان گروهی از ابرقهرمانان نامتعارف را – کریس پرت در نقش استار لورد، زویی سالدانا در نقش گامورا، دیو باتیستا در نقش درکس تخریب‌گر، وین دیزل در نقش گروت و بردلی کوپر در نقش راکت – معرفی می‌کرد که در مقابل نیروهای شر مبارزه می‌کردند.

این فیلم که در سال 2014 اکران شد، از تولیدات نسبتاً ناشناخته‌ی مارول به حساب می‌آمد که با فروشش رکوردهای ماه آگوست آن سال را جا‌به‌جا کرد. این فیلم در هفته‌ی اول فروشی معادل 94 میلیون دلار رقم زد که منجر به مجموع فروش داخلی 333 میلیون دلار و فروش جهانی 440 میلیون دلار شد.

جیمز گان، کارگردان قسمت اول ساخت قسمت دوم این فیلم را هم بر عهده داشت که با فیلمنامه‌ای از خودش آن را کارگردانی کرد. در قسمت دوم که با بودجه‌ای 200 میلیون دلاری ساخته شده است، مانند فیلم اول با انبوهی از جلوه‌های ویژه‌ی بصری مواجهیم.

نگهبانان کهکشان قسمت 2  در هفته‌ی گذشته اکرانش را در 53 درصد بازارهای بین‌المللی آغاز کرد. اکران این فیلم در کره‌ی جنوبی از چهارشنبه آغاز شد که 4/4 میلیون دلار فروش برایش رقم زد و پرفروش‌ترین افتتاحیه‌ی 2017 به حساب می‌آید. همچنین اکران این فیلم در روز پنجشنبه در روسیه هم آغاز شد که فروش 2/8  میلیون دلاری در پی داشت و 41 درصد بیشتر از فروش قسمت اول است. اکران فیلم از این هفته در سینماهای چین هم آغاز خواهد شد و پیشبینی می‌شود در آخر هفته‌ی آینده فروش جهانی آن به 250 میلیون دلار برسد.

منبع: variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *