تیم «۳:۱۷ دقیقه به پاریس» کامل می‌شود

کلینت ایستوود بازیگران فیلمش را انتخاب کرد

کلینت ایستوود بازیگران فیلمش را انتخاب کرد
کلینت ایستوود، بازیگر و کارگردان نام آشنای سینمای وسترن اعلام کرد که در حال انتخاب بازیگران آخرین ساخته‌اش است. این فیلم که «۳:۱۷ دقیقه به پاریس» نام دارد در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار دارد.

فیلم‌نت نیوز: کلینت ایستوود، افسانه‌ی زنده‌ی فیلم‌های وسترن که در فیلم‌سازی هم به اندازه‌ی بازیگری موفق است، به‌تازگی سراغ ساختن فیلمی رفته که در دنیای فیلم‌های او فضای متفاوتی دارد: فیلم قطار 15:۱۷ دقیقه به پاریس (The 15:17 to Paris)  که اتفاقی تروریستی در پاریس را واکاوی می‌کند.

این بازیگر و کارگردان ۸۶ ساله بعد از حدود سه سال استراحت، ساخت فیلم «قطار 15:17 دقیقه به پاریس» را شروع کرده است. ایستوود در این فیلم حمله‌ی تروریستی داعش به قطاری مسافربری در پاریس را جلوی دوربین بازسازی می‌کند. در این حادثه با تلاش چند مسافر و خلع سلاح فرد مهاجم جان مسافران نجات پیدا کرد.

ایستوود، کارگردان برنده‌ی اسکار، روز گذشته در خبری اعلام کرد که تیم بازیگرانش را برای این فیلم کامل می‌کند. ایستوود در این خبر نام جینا فیشر، جودی گریر و ری کوراسانی را منتشر کرد. این بازیگران جوان قرار است با هدایت ایستوود نقش چند قهرمانی را ایفا کنند که شجاعانه از وقوع حادثه‌ای تروریستی جلوگیری کردند.

«قطار 15:۱۷ دقیقه به پاریس» در استودیو کمپانی برادران وارنر ساخته می‌شود اما جزئیات دیگری در باره‌ی لوکیشن‌های فیلم و تاریخ اکران هنوز مشخص نشده است.

ایستوود در زندگی حرفه‌ای‌اش یا جلوی دوربین ایفای نقش کرده یا پشت دوربین، اما در چند مورد از فیلم‌های ساخته‌ی خودش، او را جلوی دوربین دیده‌ایم که شاید بهترین و آخرین آنها فیلم برنده‌ی اسکار عزیز میلیون دلاری (Million Dollar Baby) باشد. از این‌رو شاید در این فیلم هم شاهد نقش‌آفرینی او را در کنار بازیگرانش باشیم.

ایستوود در سال ۱۹۷۱، در نقش کابویی جوان وارد دنیای بازیگری شد و بعد از اینکه حدود ۲۰ سال بازی جلوی دوربین را تجربه کرد، فیلم‌سازی را آغاز کرد که با موفقیت‌های چشمگیری چون دو جایزه‌ی اسکار بهترین فیلم همراه بود.

 

منبع: Variety

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *