در پردیس کورش برگزار شد

جشن تولد رضا کیانیان و مهناز افشار در اکران مردمی «دلم می‌خواد»

جشن تولد رضا کیانیان و مهناز افشار در اکران مردمی «دلم می‌خواد»
اکران مردمی فیلم «دلم می‌خواد» ساخته بهمن فرمان‌آرا همراه با جشن تولد رضا کیانیان و مهناز افشار شب گذشته (سه‌شنبه 29 خردادماه) در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، شب گذشته اولین اکران مردمی فیلم «دلم می‌خواد» همراه با جشن تولد رضا کیانیان و مهناز افشار با حضور بهمن فرمان‌آرا، رضا کیانیان، هدایت هاشمی، بهناز جعفری، کارن همایون‌فر و مهناز افشار در این مجموعه برگزار شد.

رضا کیانیان در جواب به سرود دسته جمعی تبریک تولدش از سمت مخاطبان، ضمن تشکر به شوخی گفت: «امروز تولد من و مهناز افشار است. به قول یکی از دوستان انسان‌ها دو دسته‌اند یا خردادی‌اند یا دوست دارند خردادی باشند.»

مهناز افشار نیز ضمن تشکر از استقبال مخاطبان گفت: «بسیار متشکر و قدردان هستم که در میان روزهای جام‌جهانی به سینما نیز توجه می‌کنید. من از کارلوس کیروش، مسعود شجاعی و بازیکنان تیم ملی متشکرم. امیدوارم فردا شب هم نتیجه خوب و خوشحال کننده‌ای بگیریم.»

بهمن فرمان‌آرا نیز میان تشویق مخاطبان کورش، ضمن تبریک تولد هر دو هنرمند دلیل نامگذاری فیلم خود را این طور مطرح کرد: «من فیلم را از روی یک آهنگ ساختم. وقتی برای گرفتن پروانه ساخت مراجعه کردم مسئول مربوطه عنوان کرد که به فیلمی با چنین کاراکتری پروانه ساخت نمی‌دهد من هم به شوخی گفتم: این بی‌چاره دلش می‌خواد برقصه چه کنم؟ و همین روند ادامه پیدا کرد و فکر کردم «دلم می‌خواد» اسم مناسبی برای فیلم است.»

اکران مردمی روز گذشته فیلم سینمایی «دلم می‌خواد» در پردیس کورش از ساعت ۱۸ آغاز و تا ساعت ۲۲ ادامه داشت.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه(1)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *