به مناسب کسب جایزه بهترین فیلم خارجی زبان در اسکار 2017

پیام‌های تبریک اصناف خانه سینما به اصغر فرهادی

پیام‌های تبریک اصناف خانه سینما به اصغر فرهادی
انجمن‌های مختلف وابسته به خانه سینما با انتشار متن‌های جداگانه‌ای موفقیت اصغر فرهادی و فیلم «فروشنده» در مراسم اسکار 2017 را تبریک گفتند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، متن این تبریک‌ها به شرح زیر است:

تبریک انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران به اصغر فرهادی

انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران شب گذشته پیام تبریکی خطاب به اصغر فرهادی کارگردان فیلم فروشنده به مناسبت دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان درهشتادونهمین دوره این جوایز منتشر کرد.

«سینما ابزار رسانه‌ای خودش را در این دنیای پرهیاهو دارد. اصغرفرهادی با درخشش دوباره‌اش در آکادمی اسکار نشان داد که جدا از جوهره هنری، هوشمند و زمانه‌شناس است. وقتی قواعد حرفه‌ای را خوب بلد باشی، می‌توانی با اثرت نام ایران و ایرانی را در حضور مهاجم افراط‌گرایی سیاسی و به مسلخ کشیده شدن آزادی و انسانیت به گوش جهانیان برسانی. «فروشنده» فرهادی و اسکار در یک هم صدایی می‌گویند که در دنیایی متجاوز نیز می‌توان به گفتمان و عدم قطعیت رسید.»

شورای مرکزی انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران

تبریک انجمن صنفی فیلمنامه‌نویسان سینما به اصغر فرهادی

جناب آقای اصغر فرهادی

در شرایطی که بی‌مسئولیتی و بی‌اعتنایی به ابتدایی‌ترین حقوق انسانی در گوشه و کنار جهان به دور ذهن و زبان متولیان جامعه دیوار کشیده است، فیلمی که بتواند از این دیوار بگذرد بی‌گمان فیلم اجتماعی واقعی‌ست و فیلم‌های شما بارها چنین کرده است.

بزرگ‌ترین جایزه‌ی یک فیلم‌ساز، گشودن راهی تازه در ذهن بینندگان است. به بهانه‌ی دریافت جایزه‌ی تازه، کسب چندباره‌ی این جایزه‌ی با ارزش و همواره پایدار را به شما تبریک می‌گوییم.

تبریک کانون کارگردانان سینمای ایران به اصغر فرهادی

هنرمند نام آشناى سینماى ایران

جناب آقاى اصغر فرهادى

در آستانه بهار دریافت دومین جایزه اسکار شادى و نشاط مردم ایران و همکارانتان را افزون نمود.

کانون کارگردانان سینماى ایران با افتخار این موفقیت جهانى را به شما و خانواده سینماى ایران تبریک مى‌گوید.

ما نیز چون شما باور داریم که در این دنیاى پر از آشوب سینما مى‌تواند محملى براى تقویت مشترکات انسانى باشد نه نفرت پراکنى.

 

پیام تبریک انجمن بازیگران سینماى ایران به اصغر فرهادى

بار دیگر اصغر فرهادی عزیز و بزرگ با اقتدار تمام بر رفیع‌ترین قله افتخارات سینمایی جهان ایستاد و سربلندتر و سرافرازتر از پیش نام با شکوه ایران را همچنان که در طول تاریخ، پرچمدار فرهنگ، هنر و تمدن بشری بوده، اینک نیز سرافراز میدان هنر فیلمسازی ساخت.

بازیگران سینمای ایران، همراه با تمامی هموطنان و هنردوستان در این پیروزی بزرگ با چشمانی پر از اشک شوق، تمام قد ایستاده و از صمیم جان به اصغر فرهادی عزیز، گروه سازنده و نقش آفرینان فیلم فروشنده ادای احترام می‌کنند.

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران

 

تبریک انجمن عکاسان سینما به اصغر فرهادی

انجمن عکاسان سینمای ایران در پیامی دریافت جایزه آکادمی اسکار را به اصغر فرهادی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است: «انجمن عکاسان سینمای ایران، کسب یکی از مهم‌ترین جوایز سینمایی سال را به اصغر فرهادی، عوامل فیلم سینمایی فروشنده و سینمای ایران تبریک می‌گوید و برای سینمای پر افتخار ایران موفقیت های بیشتر آرزومند است.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *