رئیس انجمن صنفی شرکت های vod و iptv درگذشت علی معلم را تسلیت گفت؛

محمد صراف: نوشته‌های علی معلم از قلب بزرگ و دید وسیعش نشات می‌گرفت

محمد صراف: نوشته‌های علی معلم از قلب بزرگ و دید وسیعش نشات می‌گرفت
محمد صراف رئيس انجمن صنفی شرکت های vod و iptv طی یادداشتی که در اختیار فیلم نت نیوز قرار داد، درگذشت علی معلم بنیان‌گذار جشن سینمایی تلویزیونی حافظ و سردبیر و مدیر مسئول مجله دنیای تصویر را تسلیت گفت.

به گزارش فیلم نت نیوز، در متن این یادداشت آمده است:

«خبر غم‌انگیزی بود رفتن مردی که همیشه حامی سینما و سینماگران بود.

مردی که در تمام این سال‌ها به تنهایی در برابر تمام ناملایمت‌ها ایستاد و هرگز عقیده‌اش، نگاهش و قلمش به واسطه‌ی حفظ منافع شخصی به هیچ سمت و سویی سوق پیدا نکرد.

علی معلم منتقد، نویسنده، تهیه‌کننده و نظریه‌پردازی بود که همیشه او را به واسطه نوشته‌هایش می‌شناختم و در جشن حافظ سال گذشته که مسئولیت پخش ویدئویی این جشن را به فیلم نت سپرد، بیش از پیش او را شناختم و دانستم نوشته‌هایش از قلب بزرگ و دید وسیعش نشات می‌گیرد.

علی معلم سرمایه‌ای تکرارنشدنی برای سینما و مطبوعات بود که ناباورانه از میان ما رفت و جای خالی‌اش در دفتر دنیای تصویر و جشن حافظش برای همیشه غم بزرگی را به دل‌هایمان می‌آورد.

این فقدان دردناک را از طرف انجمن صنفی شرکت های vod و iptv به همسر محترمشان بانو آذر معماریان و فرزندان ارجمندشان ایمان و امید معلم و همچنین اهالی سینما و مطبوعات تسلیت گفته و علو درجات و همنشینی با حضرت حافظ را برای این مرد بزرگ مسئلت دارم.

محمد صراف

رئیس انجمن صنفی شرکت های vod و iptv»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *