با تاخیر یک هفته‌ای

تهیه‌کننده‌ی «زیر پای مادر» از خبرنگاران دلجویی کرد

تهیه‌کننده‌ی «زیر پای مادر» از خبرنگاران دلجویی کرد
ماجرای تنش در نشست خبری سریال «زیر پای مادر» هنوز تمام نشده. چند روز بعد از انتشار خبر راه‌اندازی کمپین «توهین به اهالی رسانه ممنوع»، تهیه‌کننده‌ی سریال با نوشتن یادداشتی به اتفاقات پیش آمده واکنش نشان داد.
به گزارش فیلم‌نت نیوز، سریال زیر پای مادر در اواسط پخش از شبکه‌ی یک سیما، هفته‌ی گذشته (روز 24 خرداد) در نشست خبری که با حضور اهالی رسانه برگزار کرد دچار بحران شد. در این نشست بهناز جعفری یکی از بازیگران سریال با لحن تندی با خبرنگاران صحبت کرد. با گذشت یک هفته از توهین بهناز جعفری به خبرنگاران با وجود واکنش‌های مختلف از سوی اهالی رسانه، هیچکدام از عوامل اصلی سریال به این موضوع واکنش نشان ندادند، بالاخره تهیه‌کننده‌ی سریال زیر پای مادر با نوشتن یادداشتی از خبرنگاران دلجویی کرد.

در یادداشت زینب تقوایی آمده است:

«فارغ از تمام صف بندی‌هایی که بعد از نشست خبری زیر پای مادر اتفاق افتاد و احترام فراوانی که برای همه دوستان هنرمند و رسانه‌ای قائلم، بر خود واجب دیدم که به عنوان نماینده پروژه و تهیه‌کننده سریال از همه بزرگواران و اصحاب رسانه که با علاقه و انرژی مثبت به این ضیافت دوستانه تشریف آوردند تشکر کنم.

همچنین به خاطر حاشیه‌ای که در دقایق پایانی مراسم (که علاقه ای به واکاوی آن در اینجا ندارم) پیش آمد از برادر بزرگوارم جناب آقای محمد حجت الاسلامی که در جریان این اتفاق، شخصیت وارسته ایشان برای بنده و همه اهالی رسانه اثبات شد، دلجویی می‌کنم.

در نهایت امیدوارم محیط مدارا، ادب و دوستی در همه مناسبات اجتماعی بخصوص عرصه فرهنگ و هنر گسترده‌تر شود و خبرنگاران دلگیر از ماجرای اخیر، با گذشت و سعه صدر دوباره، بر جایگاه رفیع خود صحه بگذارند. خبرنگاران و روزنامه نگارانی که همواره پرتلاش و صادقانه در تعاملی سازنده و مفید با اهالی هنر، به خدمت رسانی در عرصه خبر و اطلاع رسانی و ارتقای سطح فرهنگ و هنر جامعه می کوشند.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *