در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

کوروش تهامی: «آشوب» قربانی اکران نامناسب شد

کوروش تهامی: «آشوب» قربانی اکران نامناسب شد
کوروش تهامی که نقش اصلی سریال «آشوب» را ایفا کرده است، از شرایط بد اکران این فیلم و امید به دیده شدن آن در شبکه نمایش خانگی و سامانه‌های وی او دی گفت.

کوروش تهامی در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره سریال «آشوب» که این روزها در شبکه نمایش خانگی توزیع شده و در سامانه‌های وی او دی به صورت قانونی قابل دالود است، گفت: ««آشوب» فیلم خوبی بود که متاسفانه در اکران توفیقی حاصل نکرد. این فیلم جزو فیلم‌هایی بود که احساس می‌کنم سینمای ایران سال‌هاست به آن احتیاج دارد و باید از این دست آثار در سینمای ایران ساخته شود.»

او ادامه داد: «کمتر افرادی به سوی ساخت این قبیل فیلم‌ها در سینمای ما می‌روند. «آشوب» در اکران با بدشانسی مواجه شد و حدود 15 روز از اکران فیلم مصادف شد با انتخابات ریاست جمهوری و ما عملا بهترین زمان اکران را از دست دادیم. حال و هوای خاص انتخابات بر روی اکران «آشوب» تاثیر زیادی داشت و بعد از انتخابات تعطیلات خرداد و شروع ماه مبارک رمضان هم در عدم موفقیت این فیلم اثر گذاشت.»

تهامی اظهار کرد: «زمان اکران خوبی برای «آشوب» در نظر گرفته نشده بود. برای یک اکران خوب احتیاج به تبلیغات خوب داریم، در بعضی از فیلم‌ها حتی فصل می‌تواند تاثیرگذار باشد. باید تمامی این مسائل در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه در ایران شرکت‌های پخش‌کننده در اکران تاثیرگذار هستند، انتخاب زمان اکران توسط کارگردان و تهیه‌کننده عملا امکان‌پذیر نیست.»

کوروش تهامی افزود: «اتفاقات تعیین شده که تهیه‌کننده را در آن قرار می‌دهند و اگر زمان اکران را قبول نکنید، معلوم نیست که دیگر چه زمانی برای اکران فیلم شما در نظر خواهند گرفت. «آشوب» اگر تبلیغات درست‌تری داشت و مواد تبلیغاتی مناسبی شامل حالش می‌شد، فروش بهتری داشت. همه افرادی که در اکران‌های خصوصی این فیلم را دیده بودند حدس می‌زدند که فیلم خوب و پرفروشی باشد، اما متاسفانه تمامی مسائل دست به دست هم داد تا یک اتفاق خوب برای فیلم «آشوب» در زمان اکران فیلم در سینماها رخ ندهد.»

این بازیگر در پایان بیان کرد: «نسخه کامل‌تر «آشوب» به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی و سایت‌های وی او دی شده است. امیدوارم مردم حالا با فراغ بال بیشتری این سریال را بخرند یا به صورت قانونی دانلود کنند و ببینند. تا شاید بخشی از آسیبی که این فیلم از اکران نامناسب دید، جبران شود و مخاطبان موفق به دیدن آن بشوند.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *