احسان عبدی‌پور در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

کلیپ «اومدیم روسیه» پیام اتحاد مردم ایران است

کلیپ «اومدیم روسیه» پیام اتحاد مردم ایران است
احسان عبدی‌پور کارگردان کلیپ «اومدیم روسیه» با حضور جناب خان که برای حمایت از تیم ملی فوتبال ساخته شده، درباره هدف و چگونگی ساخت این ویدئو کلیپ گفت.

احسان عبدی‌پور کارگردان سینما و تلویزیون که کارگردانی قسمت بوشهر ویدئو کلیپ «اومدیم روسیه» با حضور جناب خان را بر عهده داشته در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز گفت: «من کارگردان قسمت بندری کلیپ «اومدیم روسیه» هستم و از جایی که جناب خان می‌خواند و ساز و آواز بندری وارد کلیپ می‌شود، حضور دارم. برای انتخاب لوکیشن‌های بندری این کلیپ سختی زیادی نداشتم چون تمامی لوکیشن‌ها در بوشهر بود و من به خوبی با شهر خودم آشنا بودم.»

کارگردان فیلم سینمایی «تیک آف» ادامه داد: «می‌خواستم قسمتی که جناب خان حضور دارد و در بوشهر فیلمبرداری می‌شود کمی ژان‌گولر باشد اما با محمد بحرانی که صحبت کردم گفت فنی بودن کلیپ اهمیت کمتری نسبت به مردمی بودن آن دارد، به همین دلیل دوست داشتیم و تمام سعی خود را انجام دادیم که کلیپ گرمای بیشتری داشته باشد و با مردم ارتباط بهتری برقرار کند.»

او با اشاره به اینکه مخاطب‌شناسی خوبی ندارد گفت: «مخاطب‌شناسی من خیلی ضعیف است اما امیدوارم که این کلیپ با مخاطبان ارتباط خوبی برقرار کرده باشد و تا حدی باعث شادی آنها شود. من در پست اینستاگرامی در فضای مجازی هم اشاره داشتم که تا جام جهانی شروع نشده بزنیم و برقصیم البته به شوخی؛ امیدوارم که این کلیپ برای بازیکنان روحیه‌بخش باشد. تمام سعی محمد بحرانی هم همین بود که بازیکنان تیم ملی بدانند که مردم ما تا چه حد با دل‌هایشان همراه آنها در جام جهانی هستند، ما بازیکنان جنوبی و بوشهری در تیم ملی داریم و امیدوارم که قسمت بندری این کلیپ برای آنها جالب توجه باشد.»

عبدی‌پور در مورد تعدد لوکیشن‌ها و افراد زیادی که در کلیپ حضور داشتند گفت: «افراد زیادی در کلیپ حضور دارند که خیلی از آنها آفیش شدند، اما بیشتر این افراد با میل خود و به این نیت که فقط حضور داشته و سهمی در این موزیک ویدئو شاد داشته باشند، با ما همکاری کردند. حتی دانیال ماهینی، یکی از بازیکنان تیم ملی که در اردوها مصدوم شد و از جام جهانی بازماند هم در این کلیپ حضور دارد. در کل برای ساخت این کلیپ مردم خونگرم بوشهر با ما همراهی بسیار خوبی داشتند.»

کارگردان فیلم سینمایی «پاپ» در پایان ضمن اشاره به نام ایران گفت: «من پیشنهاد می‌کنم که بیاییم تمام اختلاف نظرها را در مورد لیست تیم ملی و کادر فنی کنار بگذاریم و انرژی خوبی را از ایران به روسیه بفرستیم. باید بدانیم که در نهایت نام ایران است که می‌ماند و کی‌روش و امثال او خواهند رفت. اینجا فقط جای اتحاد و همراهی با تیم ملی است.»

او ادامه داد: «در آخر می‌خواهم پیامم را به زبان ساده برای بازیکنان تیم ملی بیان کنم: «این حجم آدم و بزرگ و کوچیک، از تو قلب تهرون تا اون ته ته لب خلیج فارس، که آوردیم توی ویدیو، با همه عیب و عجله عجله‌ای بودنش به این نیته که اونجا تو اردو ببینن و بفهمن چه هیجان و چه تمناهایی عقب سرشون روونه‌اس. این ملت و این سرزمین، این روزا بیشتر از سال‌های جنگ با عراق، به دلخوشی و با هم بودن و متحد بودن نیازمندن. من اگه تو اردو بودم می‌گفتم فکر کنین تمام مردان سیاست رو به صف کردن تو شیش قدم مراکش و رو خط گل، حالا تا می‌تونید سرضرب بزنید سمتشون!😉»»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *