در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

پدرام شریفی: نهایت تلاشم را برای «کار کثیف» کردم

پدرام شریفی: نهایت تلاشم را برای «کار کثیف» کردم
پدرام شریفی گفت: من نهایت تلاشم را برای این نقش در فیلم «کار کثیف» انجام دادم، پروسه طولانی و سختی را پشت سر گذاشتم و سعی کردم که از تجربیات قبلی که داشتم برای بهتر شدن نقش استفاده کنم و سعی کنم که بهترین باشم.

پدرام شریفی بازیگر فیلم «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم نت نیوز درباره پیشنهادهایش بعد از جشنواره سی و چهارم فیلم فجر گفت: «بعد از جشنواره سی و چهارم پیشنهادها زیادی برای بازی به من ارائه شد اما من فقط فیلم «هجوم» شهرام مکری را کار کردم که در جشنواره سی و پنجم حضور نداشت. کمی سختگیر شدم و در این مدت فیلم‌نامه‌ای که دوست داشته باشم به من پیشنهاد نشد. سعی می‌کنم گزیده کاری انجام دهم تا اینکه بخواهم در هر فیلمی حضور داشته باشم.»

او درباره حضور با فیلم‌های «سیانور»، «متولد 65» و «بادیگارد» در جشنواره سی و چهارم و تاثیر آن در آینده شغلی‌اش و اینکه موجب شده کارگردان‌های شاخصی مثل رسول صدرعاملی و خسرو معصومی به او پیشنهاد بازی در فیلم‌هایشان را بدهند، گفت: «حضورم در جشنواره سی و چهارم تاثیرگذار بود، اما این‌گونه نیست که بازیگر یا کارگردان فقط بخاطر حضور در جشنواره با پیشنهاد مواجه شود. قطعا بازی خوب و فیلم خوب از هر جشنواره‌ای تاثیرگذارتر خواهد بود. خسرو معصومی بازی من در فیلم «متولد 65» را دیده بود و بعد از آن برای حضور در فیلم «کار کثیف» با هم صحبت کردیم. نمی‌توان تاثیرات جشنواره را نادیده گرفت چون در مدتی معین تمام سینماگران و اهالی رسانه فیلم‌ها را می‌بینند و در مورد فیلم‌ها صحبت می‌کنند.»

پدرام شریفی درباره نقشش در «کار کثیف» گفت: «واقعا امیدوارم که نقشی که در «کار کثیف» داشتم دیده شود و دوست دارم که این نقش بتواند ارتباط خوبی با مخاطبان برقرار کند. من نهایت تلاشم را برای این نقش انجام دادم، پروسه طولانی و سختی را پشت سر گذاشتم و سعی کردم که از تجربیات قبلی که داشتم برای بهتر شدن نقش استفاده کنم و سعی کنم که بهترین باشم.»

او درباره کار کردن با خسرو معصومی که کارگردان مولف و سختگیری است گفت: «من روز اولی که برای صحبت در مورد نقش پیش آقای معصومی رفتم گفت که من خیلی کارگردان سختگیری هستم، آیا توانش را داری که با من کار کنی؟ این موضوع را می‌دانستم که آقای معصومی کارگردان سختگیری هستند اما به قدری نقش را دوست داشتم که شوق خودم برای ایفای این نقش بیشتر از آقای معصومی بود.»

بازیگر «سیانور» ادامه داد: «برای من خیلی مهم بود که نقش را درست ایفا کنم و در مسیر درست فیلم قرار بگیرم. برای من به عنوان بازیگر کار کردن با خسرو معصومی بسیار دلپذیر بود، چون یک هدف داشتیم و می‌دانستیم که هر کاری انجام می‌دهیم برای رسیدن به بهتر دیده شدن نقش است. خسرو معصومی یک کارگردان کاربلد و توانمند است و در حین کار کردن به بازیگران خود اعتماد به نفس می‌دهد. او کارگردانی است که بازیگر را در موقعیت قرار می‌دهد و من از کار کردن با او واقعا لذت بردم.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *