احسان عبدی‌پور در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز؛

زمان پخش «آرماندو» مشخص نیست؛ برای «گرانباری» قرارداد بسته‌ام

زمان پخش «آرماندو» مشخص نیست؛ برای «گرانباری» قرارداد بسته‌ام
احسان عبدی‌پور کارگردان فیلم «پاپ» درباره دلایل انتخاب نام این فیلم، زمان پخش سریال «آرماندو» و ساخت سریال «گرانباری» برای تلویزیون گفت.

احسان عبدی‌پور کارگردان جوان و بوشهری فیلم «پاپ» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره داستان و دلیل انتخاب اسم فیلم گفت: «فیلم «پاپ» سه اپیزود دارد که یکی از اپیزودها به پاپ رهبر مسیحیان جهان می‌پردازد. در این اپیزود بازیگر  فیلم منتظر این است که ببیند آیا رهبر بعدی کاتولیک‌های جهان سیاه‌پوست خواهد بود. به همین دلیل اسم فیلم را «پاپ» گذاشتم و یک اپیزود از فیلم کاملا در انتظار مشخص شدن رنگ پوست پاپ است.»

عبدی‌پور افزود: «تم اشتراکی فیلم «پاپ»در هر سه اپیزود عشق است؛ سه داستان از یک خانواده که هر کدام قصه‌ای برای خود دارند. اپیزود اول داستانی در مورد  پسر خانواده است که می‌خواهد در کنار نامزدش در شهر منچستر باشد. داستان دوم در مورد دختر خانواده است که به دلیل رنگ پوست خود و نبود اعتماد به نفس عشقش را به پسری که دوست دارد، ابراز نمی‌کند و داستان سوم هم درباره زندگی دختری است که می‌خواهد از ایران خارج شود تا به مسابقات دانشجویی در کشور مکزیک برسد.»

کارگردان «تیک آف» ادامه داد: «تا به حال از طرف مخاطبان سینما استقبال خوبی از فیلم «پاپ» صورت گرفته است. با توجه به سالنهای کم گروه هنر و تجربه استقبال خوبی را شاهد بودیم. فیلم «پاپ» حداقل اگر یک بازیگر سرشناس داشت در سرگروه آزاد اکران می‌شد، اما داستان قصه به گونه‌ای بود که امکان استفاده از بازیگر حرفه‌ای و چهره را به من نمی‌داد.»

او درباره سریال «آرماندو» که قرار بود در ایام نوروز روی آنتن تلویزیون برود، گفت: «زمان پخش سریال «آرماندو» مشخص نیست و من از محاسبات و معادلات پخش سریال‌ها در سازمان صدا و سیما اطلاعی ندارم. البته برای ساخت یک سریال دیگر به نام «گرانباری» با تلویزیون قرارداد بسته‌ام اما هنوز به مرحله تولید نرسیده است.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *