در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

پانته‌آ بهرام: «پانتی آرت» رویایی است که کنار مادرم شکل گرفت

پانته‌آ بهرام: «پانتی آرت» رویایی است که کنار مادرم شکل گرفت
پانته‌آ بهرام از حرفه جدیدی که به زودی راه‌اندازی خواهد کرد و نحوه شکل‌گیری، هدف و دلیلش برای این تصمیم خود گفت.

پانته‌آ بهرام بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز گفت: «من سال‌ها بود که دوست داشتم در کنار حرفه بازیگری و کارگردانی و به طور کلی فعالیت‌های سینمایی‌ام، کار دیگری هم انجام دهم که مرتبط به هنر باشد. از کودکی در کنار چرخ خیاطی مادرم بزرگ شدم و همیشه دیدن ژورنال‌ها و چرخیدن در فضای مد برایم جذاب بود. بیشتر اوقات به مادرم در زمینه خیاطی کمک می‌کردم و به یاد دارم که تا سنین جوانی کمترین میزان خرید البسه از بازار را داشتیم و مادرم لباس‌های خانواده را می‌دوخت، حتی مانتو و مقنعه مدرسه را مادرم برای من می‌دوخت. بودن در کنار مادرم وقتی که او خیاطی می‌کرد، موجب شد که همیشه عشق به مد و لباس را در من زنده نگهداشته شود.»

او ادامه داد: «طبق تحقیقاتی که داشتم دیدم که ما در کشور به شدت شلوارپوش هستیم، اما طراحی شلوار در کشور ما خیلی کم است و بیشتر شلوارهای جین و کتان می‌پوشیم. به این نتیجه رسیدم که طراحی تخصصی شلوار می‌تواند کار خوبی باشد؛ شروع به طراحی کردم و حدود دو سال مشغول طراحی بودم تا اینکه امسال تصمیم گرفتم برندی را با نام «پانتی آرت» به ثبت برسانم، البته مدتی است که پی‌گیر کارهای مربوط به ثبت این برند هستم تا بتوانم بدون دغدغه این تولیدی را راه‌اندازی کنم.»

بازیگر سریال «عاشقانه» اظهار کرد: «هدف دیگر من ایجاد کارآفرینی برای خانم‌های سرپرست خانوار و حتی دخترانی است که می‌خواهند کسب درآمد داشته باشند. برایم جذاب است که تعدادی خانم را در این برند و محصولاتش همراه خود داشته باشم. احساس می‌کنم خانم‌های زیادی هستند که این کار را دوست دارند و هنر خیاطی را هم بلد هستند. خیلی از این بانوان دوست ندارند جایی معرفی شوند به همین دلیل از دوستان و آشنایان پرس و جو کردم تا کسانی را که به خیاطی علاقه دارند، معرفی کنند. البته این دورنمای من است و بعد از درآمدزایی این افراد هم با من همکاری خواهند کرد.»

او تاکید کرد: «نقطه هدف اصلی من کارآفرینی برای دختران و زنان سرپرست خانوار است. امیدوارم تا ماه آینده مراحل ثبت برند انجام شود و در خرداد ماه بتوانم رونمایی از برند «پانتی آرت» را داشته باشم.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *