پاشا جمالی از حادثه هواپیمای رشت جان سالم به در برد

بازیگر «شهرزاد» شاهد آتش گرفتن موتور هواپیمای تهران – رشت

بازیگر «شهرزاد» شاهد آتش گرفتن موتور هواپیمای تهران – رشت
پاشا جمالی بازیگر سریال «شهرزاد» که در پرواز تهران - رشت حضور داشته اتفاقاتی را که در این پرواز شرکت هواپیمایی آسمان رخ داده، شرح داد.

پاشا جمالی بازیگر نقش اصغری در سریال پربیینده «شهرزاد» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره جستن از خطر مرگ در پرواز صبح روز گذشته رشت به تهران گفت: «صبح پنج‌شنبه ساعت ۸ با پرواز هواپیمای ای .تی . ار. شرکت هواپیمایی آسمان از رشت به سمت تهران پرواز داشتیم که بعد از چند دقیقه و در آسمان رامسر موتور سمت راست هواپیما آتش گرفت و دود به قدری بود که از پنجره هواپیما نمی‌توانستیم بیرون را ببینیم.»

او افزود: «حدود ۷۰ نفر مسافر همگی ترسیده بودند و فقط خلبان با ذکر این جمله که دچار نقص فنی شدیم به فرودگاه رشت بازگشت و خواست خدا بود که اتفاق بدتری نیفتاد، البته به شدت و تا سر حد سکته تمامی مسافران هواپیما ترسیده بودند و فقط از اینکه سالم به رشت بازگشته‌اند اشک شوق داشتند که رئیس شرکت هواپیمایی و مدیر فرودگاه رشت حتی به خود زحمت ندادند که از مردم عذرخواهی کنند و به مسافران گفتند اگر می‌خواهند می‌توانیم مبلغ را بازگردانیم.»

بازیگر فیلم «لونه زنبور» اضافه کرد: «امروز دیدم که مدیر فرودگاه رشت مصاحبه‌ای کرده و گفته اتفاقی نیفتاده و این واقعا باعث شرمساری است که با جان مردم و احساس خطر آنها این‌گونه برخورد می‌شود.»

پاشا جمالی در پایان گفت: «نکته جالب‌تر این بود که برای تحویل چمدان‌های ما فقط مهر تاخیر بیش از دوساعت روی برگه‌ها می‌زدند و از نقص فنی و اینکه پرواز به این دلیل کنسل شده است، حرفی نمی‌زدند و با این شرط چمدان‌ها را تحویل می‌دادند.»

در پی انتشار خبر آتش گرفتن موتور هواپیمای تهران – رشت در فضای مجازی، مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه گیلان طی مصاحبه‌ای با خبرگزاری ایرنا، این خبر را تکذیب کرده و گفته است: «هواپیمای ای .تی . ار. شرکت هواپیمایی آسمان ، شب گذشته رشت را به مقصد تهران ترک کرد که به محض برخواستن متوجه اشکال در یکی از موتورهای هواپیما شد و آن موتور را خاموش و با موتور دیگر، بی هیچ مشکلی در فرودگاه رشت به زمین می‌نشیند.»

گفت‌گو از احمدرضا معراجی

 

پرواز تهران رشت

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *