در گفت‌وگوی ویدئویی با فیلم‌نت نیوز؛

هانیه توسلی: یک نقشی هست که هنوز بازی نکرده‌ام

هانیه توسلی: یک نقشی هست که هنوز بازی نکرده‌ام

هانیه توسلی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره کارهای اخیرش در سینما و تئاتر گفت: «امسال فقط یک فیلم داشتم که نمی‌دانم سازندگان آن علاقه‌ای دارند در جشنواره فیلم فجر حضور داشته باشند یا خیر. در رابطه با دو تئاتر هم صحبت کرده‌ام که یکی از آنها در دی ماه و دیگری چند ماه بعد روی صحنه خواهد رفت.»

بازیگر فیلم «کلمبوس» درباره کسانی که از طریق اینستاگرام به شهرت رسیده‌اند و به عنوان بازیگر برای حضور در فیلم‌ها انتخاب شده‌اند، گفت: «از نظر من اگر کسی استعداد داشته باشد به هر طریقی دیده خواهد شد. یک نفر از طریق اینستاگرام معروف شده و استعداد حضور در سینما را داشته و این نمی‌تواند ایراد باشد. البته خیلی از افرادی که در اینستاگرام معروف شده‌اند استعدادی ندارند و فیک هستند. سلیقه مردم هم در معروفیت مشاهیر اینستاگرامی دخیل است و از اینکه کسی که با قیافه مضحک و حرف‌های نامناسب معروف می‌شود تعجب می‌کنم.»

او ادامه داد: «خیلی از این افراد خودشان می‌دانند که هنری ندارند و مردم فقط به این خاطر که بخندند آنها را پی‌گیری می‌کنند. همه ما از شبکه‌ها و برنامه‌های فضای مجازی استفاده می‌کنیم و نمی‌توان این شبکه‌ها را نادیده گرفت همانطور که نتوانستیم تلفن، تلویزیون و ماهواره را نادیده بگیریم.»

بازیگر فیلم «گرگ بازی» افزود: «اینکه یک نفر قدرت اجرا و هنر بازیگری دارد و از طریق اینستاگرام به سینما راه پیدا کرده هیچ ایرادی ندارد، چون اگر اینستاگرام هم نبود این فرد مستعد از طریق دیگری خودش را به عرصه سینما می‌رساند. البته برخی افراد هم پیش از این بازیگر بوده‌اند اما شهرت زیادی نداشتند و از طریق شبکه‌های مجازی و اینستاگرام توانستند خود را به سینما و حضور در سینما تحمیل کنند.»

او اظهار کرد: «از نظر من هر کسی استعداد داشته باشد راه خودش را پیدا می‌کند و بارها دیده‌ام که افرادی بی‌استعداد وارد سینما شدند اما هیچ دوامی نداشتند و فقط در یک یا دو فیلم بازی کرده و کنار گذاشته شده‌اند.»

توسلی درباره ساخت و اکران بیش از حد فیلم‌های کمدی گفت: «تعداد فیلم‌های کمدی زیاد شده و از لحاظ کیفی هم افت کرده و صرفا فروش بالای فیلم‌های کمدی دلیلی برای ساخت این ژانر در سینمای ایران شده است. باید ببینیم در جامعه چه مشکلاتی وجود دارد که مردم تا این اندازه علاقه‌مند به دیدن این نوع فیلم‌ها هستند. البته فیلم‌هایی که اگر از نظر سینمایی کیفیت لازم را دارند حتی اگر کمدی هم نباشد، مورد استقبال مردم قرار خواهد گرفت مثل فیلم‌های اصغر فرهادی که کمدی هم نبودند اما هر فیلمی که او ساخته در زمان خود جزو پرفروش‌های سینمای ایران بوده است.»

بازیگر سریال «میوه ممنوعه» درباره نقش مورد علاقه‌اش گفت: «فکر می‌کنم هنوز نقشی را که آرزوی ایفای آن را داشته‌ام بازی نکردم، نمی‌توانم مشخصا بگویم که مثلا نقش زن معتاد یا نقش یک زن قوی، اما هنوز حس می‌کنم یک نقش خاص را باید بازی کنم و هنوز از توانایی‌های خودم به صورت کامل استفاده نکرده‌ام. فکر می‌کنم یک نقشی هست که هنوز بازی نکرده‌ام، یک نقش خوب با کارگردانی خوب و فیلمنامه عالی که درست به آن پرداخته شده است.»

توسلی در پایان اظهار کرد: «روند تولید آثار کمدی در پیشنهادها به من هم تاثیرگذار بوده است البته فیلمنامه‌های کمدی برای من ارسال شده اما به دلیل ضعیف بودن قبول نکرده‌ام.»

گزارشگر: ندا کوهی

تصویربردار: وحید نجف‌زاده

با کیفیت 720

با کیفیت 480

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *