سید هادی رضوی از کارهای جدیدش در شبکه نمایش خانگی گفت

هادی رضوی: با بهرام توکلی سریال می‌سازم

هادی رضوی: با بهرام توکلی سریال می‌سازم
سید هادی رضوی که با سرمایه‌گذاری در سریال «شهرزاد» وارد عرصه تولید سریال در شبکه نمایش خانگی شده است، از جدیدترین کارهایش در این عرصه و به ویژه ساخت سریال «تلگرام» به کارگردانی بهرام توکلی گفت.

سید هادی رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره کار جدیدش گفت: «قرار است سریال تلگرام را به کارگردانی بهرام توکلی برای شبکه نمایش خانگی بسازیم. فیلمنامه آن به مرور در حال نگارش است و ما هم منتظریم تا وضعیت پخش‌ها و قوانین شبکه نمایش خانگی پس از تغییر مدیریت‌ها مشخص شود تا کارمان را شروع کنیم. همچنین در حال حاضر دو سریال در حال عرضه در شبکه نمایش خانگی است و ما زمان کافی برای ساخت و آماده‌سازی سریال‌مان داریم.»

او با اشاره به اینکه شروع کار را منوط کرده‌ایم به اینکه آقای ملکان تصمیمات نهایی را بگیرد، درباره اینکه در این کار تهیه‌کننده خواهد بود یا سرمایه‌گذار گفت: «کار کردن با آقای ملکان، آقای توکلی و تمامی هنرمندان باعث افتخار من است. من از آقای ملکان درس‌های زیادی در زمینه تهیه‌کنندگی آموخته‌ام و هر جا بتوانم از تجربیات او استفاده می‌کنم.»

رضوی ادامه داد: برای تهیه‌کنندگی باید یک شرایطی احقاق شود و باید یک سیر قانونی را طی کند. من تا به حال هیچوقت تهیه‌کننده نبوده‌ام و همیشه به‌عنوان سرمایه‌گذار حضور داشته‌ام. طبق اصول و قوانین و با توجه به سوابق کاری من می‌توانم از این پس به عنوان تهیه‌کننده حضور داشته باشم و خودم هم علاقه‌مندم که وارد این حیطه شوم و تهیه‌کنندگی برخی کارها را به عهده بگیرم.»

او اظهار کرد: «در حال حاضر علاوه بر سریال «تلگرام» روی سه کار جدید را در دست دارم. یکی کار برای کودکان است که جلساتی در رابطه با این کار تشکیل شده و در حال بررسی آن هستیم. قصد داریم یک برنامه خلاقانه و مفید برای کودکان در شبکه نمایش خانگی تولید کنیم تا بتوانیم کاری تولید کنیم که برای کودکان و خانواده‌هایشان به صورت همزمان جذابیت داشته باشد. کاری که هم از لحاظ زیبایی‌های تصویری برای کودکان جذاب باشد و هم بتوانیم از طریق آن سبک زندگی را نیز به کودکان آموزش دهیم.

این سرمایه‌گذار آثار شبکه نمایش خانگی افزود: «کار دیگر همان سریالی است که قرار بود به صورت مشترک با کره جنوبی بسازیم اما فعلا به واسطه مناسبات سیاسی آنها و اتفاقاتی که برایشان افتاده، فضای سیاسی کشورشان ملتهب است و به همین دلیل کار متوقف شده و باید در رابطه با آن تصمیم‌گیری کنیم.»

او ادامه داد: «همچنین کار دیگرمان یک سریال در حوزه مقاومت برای شبکه نمایش خانگی است که طرح اولیه آن بر اساس جشنواره فیلم مدافعان حرم است که سال گذشته برگزار شد و به یکی از عزیزان نویسنده سفارش داده‌ایم تا یک طرح اولیه آماده کند و بتوانیم آن را پردازش و آماده ساخت کنیم.»

رضوی در پایان اظهار کرد: «اوایل امسال به واسطه انتخابات و تغییرات و جابه‌جایی‌های مدیران شرایط خوب و با ثبات و آرامشی وجود نداشته و ما ناچاریم منتظر بمانیم تا انتصاب‌ها انجام و سیاست‌های ارگان‌های مختلف مشخص شود تا بتوانیم در مورد کارها صحبت‌های نهایی را انجام دهیم. اما با این وجود ما متوقف نماندیم و در اتاق فکرمان به ویژه در رابطه با حوزه کودک و مقاومت در حال تحقیق و بررسی طرح‌ها و ایده‌ها هستیم.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *