در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

هادی حجازی‌فر: از ایفای نقش‌های سنگین و جدی خسته شده‌ام

هادی حجازی‌فر: از ایفای نقش‌های سنگین و جدی خسته شده‌ام
هادی حجازی‌فر بازیگر فیلم‌های «لاتاری» و «به وقت شام» که این روزها به عنوان فیلم‌های اکران نوروزی روی پرده سینماهاست، از بازی در این فیلم‌ها و نقش‌هایش گفت.

هادی حجازی‌فر بازیگر نقش موسی در فیلم جنجالی «لاتاری» در مورد نقش‌هایش در فیلم‌های «لاتاری» و «به وقت شام» که بیشتر از سن خودش است گفت: «در «لاتاری» و «به وقت شام» دو نقش بازی کردم که سن هر دوی این نقش‌ها از خودم بیشتر است، ایفای این نقش‌ها برایم تجربه خوبی بود. تلاش کردم که از بازی در این نقش‌ها نترسم و خودم را به چالش بکشم. قطعا قبول این نقش‌ها برایم کمی دشوار بود، چون اگر نقش از طرف مخاطب مورد قبول واقع نشود کل فیلم را به مخاطره می‌اندازد.»

او افزود: «دوست داشتم خودم را در این نقش‌ها محک بزنم و اگر باز هم بتوانم نقش خوبی را در این سنین بازی کنم، قبول خواهم کرد.»

حجازی‌فر ادامه داد: «نقش برایم مهم‌تر از ویژگی‌های آن است. اگر دوباره نقش خوب و فیلم خوبی به عنوان یک مرد میانسال پیشنهاد شود قطعا بازی خواهم کرد.»

هادی حجازی فر

او درباره بازی در نقش‌های کمدی و طنز گفت: «از ایفای نقش‌های سنگین و جدی خسته شده‌ام و دوست دارم که بازی در نقش‌های کمدی را امتحان کنم‌. می‌خواهم توانایی‌های خودم را در حوزه طنز محک بزنم.»

بازیگر «ماجرای نیمروز» اظهار کرد: «خنداندن مخاطبان سینما کار خیلی سختی است و این کار در فیلم‌های کمدی سخت‌تر خواهد بود. در فیلم‌های جدی با یک حرکت یا طنازی کوچک می‌توان تماشاگر را به خنده وا داشت اما در فیلم‌های کمدی به دلیل اینکه تماشاگر می‌داند با چه نوع فیلمی روبه‌رو خواهد شد خنداندن آنها به مراتب مشکل‌تر است.»

بازیگر فیلم‌ «ایستاده در غبار» ادامه داد: «از ایفای نقش موسی در «لاتاری» به معنای واقعی کلمه لذت بردم و یک نوع زندگی دیگر را تجربه کردم. بازی در «لاتاری» برای کل گروه بسیار کار سختی بود و واقعا از شهرام خلج بابت گریم سنگینی که داشتم تشکر می‌کنم.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *