در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز

شفاف‌سازی محسن تنابنده درباره تهیه‌کننده فیلم «قسم»

شفاف‌سازی محسن تنابنده درباره تهیه‌کننده فیلم «قسم»
در حالی که همچنان شائبه‌هایی درباره تهیه‌کننده فیلم «قسم» به گوش می‌رسد، محسن تنابنده کارگردان فیلم در این باره توضیح داد.

محسن تنابنده کارگردان فیلم «قسم» در گفت‌وگو با فیلم‌نت نیوز درباره این که چرا بعد از قطع همکاری با سازمان اوج نام الهام غفوری به عنوان تهیه‌کننده عنوان نشده گفت: «پروانه ساخت فیلم به اسم جلیل شعبانی صادر شده بود. وقتی می‌خواستیم تهیه‌کننده را تغییر دهیم ما کار را کلید زده بودیم و فرصت نداشتیم این جابه‌جایی را انجام دهیم، به همین خاطر ابتدا اسم آقای شعبانی به تنهایی به عنوان تهیه‌کننده روی فیلم ماند. حتی بعد از آن نیز با دو اسمی بودن تهیه‌کنندگان موافقت نشد.»

تنابنده ادامه داد: «همه تلاش من و الهام غفوری این بوده که زمان از دست نرود و فیلم در موعد مقرر وارد پروسه تولید شود تا به جشنواره برسد، به همین خاطر تمرکزمان را بر تولید گذاشتیم تا در ادامه، مراحل اضافه شدن نام غفوری به عنوان تهیه‌کننده مشترک «قسم» انجام شود.»

او در ادامه توضیح داد: «ابتدا تصمیم داشتم فیلم را در استودیو و با شیوه پرده سبز بسازم اما به دلیل اینکه هزینه‌اش بالا بود با اوج وارد مشارکت شدم.»

تنابنده ادامه داد: «به دلیل مسائل فنی به یکباره ترجیح دادم فیلمبرداری «قسم» را در لوکیشن‌های واقعی انجام دهیم که طبعا هزینه‌اش پایین‌تر از شیوه کروماکی است. بنابراین با وجود حمایت‌های سازمان اوج همکاری‌مان را متوقف کردیم و فیلم با هزینه شخصی به سرانجام رسید. حالا خانم غفوری و آقای شعبانی تهیه‌کنندگان «قسم» هستند.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *