در گفت‌گو با فیلم‌نت نیوز

سهیلا رضوی: «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» برای هر کس یک درس است

سهیلا رضوی: «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» برای هر کس یک درس است
سهیلا رضوی بازیگر نقش مادر در فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» که این روزها روی پرده سینماها است، درباره محتوا و لزوم دیدن این فیلم توسط همه افراد توضیحاتی ارائه داد.

سهیلا رضوی در گفت‌وگو با فیلم‌نت نیوز درباره فیلم «خانه‌‌ای در خیابان چهل و یکم» گفت: «فکر می‌کنم این فیلم را هر کسی می‌تواند ببیند و اتفاقا خوب است که همه ببیند. البته امیدوارم اتفاقی که در داستان فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» می‌افتد برای کسی پیش نیاید، اما می‌توان با درایت آن را حل کرد.»

او ادامه داد: «این فیلم از لحاظ اخلاقی خیلی به افراد درس می‌دهد. ما در این فیلم سعی کردیم که به سمت ملودرام کشیده نشویم. هر یک از ما سه بازیگر درگیر یک مشکل بودیم و شاید مادر خانواده بیشتر از بقیه، اما سعی کردیم مشکلمان را با درایت حل کنیم. به همین دلیل فکر می‌کنم خوب است که مردم این فیلم را ببینند. چون به هر حال اگر برای کسی چنین مشکلی پیش بیاید می‌توان از این فیلم درس گرفت.»

رضوی اظهار کرد: «برای خود من به این شکل بود. شاید اگر کسی از من می‌پرسید اگر برای خودت این اتفاق می‌افتاد چکار می‌کردی؟ آدم در لحظه ممکن است تصمیم عجولانه‌ای بگیرد و کاری کند که بعدها پشیمان شود. مثلا در صحنه‌ای که من شخصیت محسن را پیدا می‌کنم، خانم ایرایی متن بلندی نوشته بودند که قرار بود من با محسن درگیری لفظی داشته باشم.»

بازیگر نقش مادر در فیلم «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» افزود: «مدت زمان زیادی به این صحنه فکر کردم و بعد با آقای قربانی به این نتیجه رسیدیم به دلیل اینکه زمان می‌گذرد و در واقع در فیلم نشان داده می‌شود که چهل روز گذشته است، آن درگیری لفظی نمی‌توانست وجود داشته باشد. فکر می‌کنم که آن بخش را درست و واقعی اجرا کردم و دیالوگ گفتن و درگیری لفظی را در آن موقعیت همه انجام می‌دهند، اما سعی ما بر این بود که بهترین کار را انجام دهیم.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *