در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز؛

سام نوری: افتخار می‌کنم اگر کسی بگوید ته چهره‌ام مثل کاریکاتور مرحوم فردین است

سام نوری: افتخار می‌کنم اگر کسی بگوید ته چهره‌ام مثل کاریکاتور مرحوم فردین است
سام نوری خواهرزاده مرحوم محمدعلی فردین از احساسش درباره شباهت به فردین، ایفای نقش در «ما همه با هم هستیم» و جدیدترین کارهایش در سینما گفت.

سام نوری بازیگر فیلم پر بازیگر «ما همه با هم هستیم» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره نقش خود در این فیلم گفت: «فیلم «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی فیلم پربازیگری است که من هم نقش کوچکی را در آن ایفا می‌کنم.»

او که نقش یک مامور امنیت پرواز را در فیلم «ما همه با هم هستیم» بر عهده دارد، درباره فعالیت‌هایش در حوزه سینما گفت: «فیلم‌نامه‌های زیادی برایم ارسال شده اما واقعا هیچ یک از آنها فیلمنامه خوبی نبود. من هم ترجیح می‌دهم قدری گزینش شده‌تر عمل کنم و با سخت‌گیری بیشتری درباره کارهای بعدی‌ام تصمیم بگیرم.»

نوری ادامه داد: «تنها یکی از پیشنهادهایی که داشتم فیلمی با یک داستان کاملا جدی در موقعیت طنز بود که فیلمنامه خوبی داشت. صحبت‌های لازم با تهیه‌کننده انجام شد، به توافق رسیدیم و قرارداد هم امضا کردیم. برنامه‌ریزی گروه تولید بر این اساس بود که فیلمبرداری از شهریور ماه آغاز شود و فیلم به سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر برسد اما متاسفانه بودجه لازم برای ساخت تامین نشد و با اینکه مراحل پیش تولید هم انجام شده بود، به مرحله تولید نرسید.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا این فیلم قرار بوده به کارگردانی سامان مقدم ساخته شود، گفت: «قطعا کارگردان این فیلم سامان مقدم نیست، سامان مقدم بعد از سریال «دیوار به دیوار 2» هنوز خسته است و باید قدری زمان بگذرد تا دوباره کار جدیدی را شروع کند.»

سام نوری درباره علت دیده نشدن «دیوار به دیوار ۲» در نوروز ۹۷ گفت: «دلیل دیده نشدن «دیوار به دیوار ۲» برهم‌ریختگی و بی‌برنامگی کنداکتور شبکه ۳ بود. هیچ زمان معین و مناسبی برای پخش این سریال در نظر گرفته نشده بود و به همین دلیل این سریال دیده نشد. من که بازیگر سریال بودم به سختی زمان پخش سریال را پیدا می‌کردم وای به حال مخاطبانی که می‌خواستند این سریال را دنبال کنند.»

نوری درباره محاسن کار کردن با سامان مقدم گفت: «کار کردن با سامان مقدم جزو خاطرات خوب من است با او خیلی خوش می‌گذرد. مقدم در کار خیلی دقیق است و برای هر نقش وقت می‌گذارد، در مورد نقش به بازیگر توضیح می‌دهد و برای من کار کردن با سامان مقدم جذاب است. او نظرات همه بازیگرها را می‌شنود و از آنها برای رسیدن به نقش همفکری می‌گیرد. این جذابیت کار کردن با سامان مقدم برای دیگر بازیگران و عوامل هم وجود دارد. اینکه در طول زمان فیلمبرداری حرف‌ها و نظراتت از طرف کارگردان شنیده می‌شود بسیار حس خوبی است.»

او درباره نسبتش با زنده‌یاد محمدعلی فردین گفت: «من هیچ وقت اعلام نکردم که با مرحوم فردین نسبت دارم تا جایی که توسط یک روزنامه اعلام شد اما برای شخص خود من باعث افتخار است که با محمدعلی فردین نسبت دارم.»

او ادامه داد: «از اینکه با ایشان نسبت فامیلی دارم خوشحالم اما من اصلا در حدی نیستم که بخواهم با این چهره بزرگ سینما مقایسه شوم. اگر کسی به من لطف کند و بگوید که ته چهره‌ام مثل کاریکاتور مرحوم فردین است برای من افتخار است و با شنیدن این جمله عرش را سیر می‌کنم. مرحوم فردین به قدری درخشان و کاردرست و کاربلد بودند که من که هیچ، کمتر کسی می‌تواند جا پای او بگذارد.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *