در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

سام نوری: بزرگ آقا باید از قصه «شهرزاد» خارج می‌شد

سام نوری: بزرگ آقا باید از قصه «شهرزاد» خارج می‌شد
سام نوری بازیگر نقش وکیل بزرگ آقا در سریال «شهرزاد» از بازی در این سریال، میزان پیشرفت فصل سوم سریال و دلیل حذف بزرگ آقا از قصه گفت.

سام نوری بازیگر سینما و تلویزیون که این روزها مشغول بازی در فصل سوم سریال شبکه نمایش خانگی «شهرزاد» است، در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز گفت: «این روزها سخت مشغول بازی در فصل سوم سریال «شهرزاد» هستم. حدودا 70 درصد سریال فیلمبرداری شده و طبق اعلام دست‌اندرکاران سریال، فصل سوم آن از 9 بهمن ماه پخش خواهد شد. آقای فتحی با سرعت در حال اتمام ساخت این مجموعه هستند که تا تاریخ اعلام شده تمامی قسمت‌های سریال فیلمبرداری شود.»

او ادامه داد: ««شهرزاد» یک قصه عاشقانه را در یک برهه زمانی تعریف می‌دهد و این موضوع می‌تواند برای بسیاری از مخاطبان جذاب باشد، اما سلیقه‌ها متفاوت است و راضی نگاه داشتن همه مخاطبان کار بسیار دشواری است که حسن فتحی تمام سعی خود را کرده که به این مهم دست پیدا کند. همچنین ساخت قصه در شبکه نمایش خانگی و با توجه به محدودیت‌های زیاد با افت و خیزهایی روبه‌رو است و «شهرزاد» هم از این قاعده مستثنی نیست.»

نوری در مورد نارضایتی و کم شدن مخاطبان در فصل دوم و خروج کاراکتر بزرگ آقا از قصه سریال «شهرزاد» گفت: «شخصا کاراکتر بزرگ آقا را خیلی دوست داشتم، اما فکر می‌کنم که این کاراکتر به رشد و گویش خودش در سریال رسیده بود، زمانی رسیده بود که می‌بایست از قصه جدا می‌شد و من هم با این نگرش و تصمیم حسن فتحی در مورد کاراکتر بزرگ آقا کاملا موافقم.»

او افزود: «قصه این سریال در مورد خاندان دیوان سالار بود و در یک جایی باید بزرگ آقا خارج می‌شد تا با حضور قباد اتفاقات جدیدی بیفتد و از نظر من بهترین زمان برای این انتقال قدرت خاندان از بزرگ آقا یه قباد پایان فصل اول بود. با وجود اینکه کاراکتر بزرگ آقا بسیار جذاب بود و بازی استاد علی نصیریان چشم‌نوازی می‌کرد اما بالاخره در یک جایی از قصه باید قباد بزرگ خاندان دیوان سالار می‌شد تا در چالش‌های جدیدی که در قصه برای او پیش می‌آید، قصه رو به جلو حرکت کند. بنابراین بهترین زمان برای این اتفاق و انتقال قدرت پایان فصل اول بود.»

سام نوری در سریال «شهرزاد» نقش صدق نوری وکیل بزرگ آقا را ایفا می‌کند. او تاکنون علاوه بر سریال «شهرزاد» در پنج سریال عطسه»، «در حاشیه»، «شوخی کردم»، «مرد دو هزار چهره» و «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری و سریال «دیوار به دیوار» ساخته سامان مقدم و همچنین فیلم‌های سینمایی همچون «نهنگ عنبر» به کارگردانی سامان مقدم و «نیمکت» به کارگردانی فلورا سام ایفای نقش کرده است.

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

سام نوری در سریال شهرزاد
سام نوری در سریال «شهرزاد»
فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *