در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز؛

رضا مقصودی: ترجیحم این است که فیلم بعدی‌ام را جدی بسازم

رضا مقصودی: ترجیحم این است که فیلم بعدی‌ام را جدی بسازم
رضا مقصودی کارگردان فیلم «خجالت نکش» درباره بازی شبنم مقدمی در این فیلم و همچنین فیلم بعدی که قصد دارد بسازد، گفت.

رضا مقصودی کارگردان فیلم سینمایی «خجالت نکش» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره تفاوت نقش شبنم مقدمی در فیلم گفت: «نقش شبنم مقدمی در فیلم «خجالت نکش» با نقشی که در فیلم «زاپاس» داشته کاملا متفاوت است؛ اینکه یک بازیگر نقش زن روستایی را بازی کند، دلیل بر تکرار نقش نیست. نقشی که او و احمد مهران‌فر در «خجالت نکش» بازی کرده‌اند هیچ ربطی به فیلم «زاپاس» ندارد و موضوع این دو فیلم کاملا با هم متفاوت است.»

او ادامه داد: «شبنم مقدمی یکی از بهترین بازیگران زن ایران است و در رسیدن به نقش خیلی به ما کمک کرد. احمد مهران‌فر هم یک بازیگر حرفه‌ای است و نقش را به خوبی درآورده و با مخاطب ارتباط خوبی برقرار می‌کند. مهران‌فر برای رسیدن به نقش خود در فیلم «خجالت نکش» تلاش بسیار زیادی کرد.»

مقصودی درباره استفاده از بازیگران حرفه‌ای برای تمامی نقش‌های فیلم «خجالت نکش» گفت: «در هیچ کدام از نقش‌ها از نابازیگر استفاده نکردیم و حتی برای نقش‌های کوتاه هم از بازیگران حرفه‌ای استفاده کردیم که همین بازیگران در روند فیلم کمک زیادی به ما کردند. «خجالت نکش» 2 یا 3 بازیگر اصلی دارد و انبوهی بازیگر مکمل که تمام آنها جزو بازیگران حرفه‌ای سینما هستند.»

او در پایان درباره فیلم بعدی‌اش گفت: «برای شروع فیلم بعدی قطعا ایده‌ها و فیلمنامه‌های زیادی در ذهن دارم اما منتظر بازخورد مخاطبان در سینما هستم تا در مورد فیلمی که در آینده می‌خواهم بسازم، تصمیم‌گیری کنم. ترجیحم این است که این بار ساخت یک فیلم جدی را تجربه کنم، اما نمی‌دانم آیا شرایط سینما این اجازه را به من خواهد داد تا بتوانم فیلم جدی بسازم یا اینکه چون کار طنز انجام دادم، انتظارها از من ادامه فیلمسازی در ژانر کمدی  است.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *