در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز

رامین راستاد: «افسانه هزار پایان» یک متن فانتزی، جالب و جذاب دارد

رامین راستاد: «افسانه هزار پایان» یک متن فانتزی، جالب و جذاب دارد
رامین راستاد یکی از بازیگران اصلی سریال «افسانه هزار پایان» که به کارگردانی شهاب عباسی این روزها در حال تصویربرداری است و برای پخش از شبکه نسیم آماده می‌شود، درباره قصه این سریال و نقش خودش گفت.

رامین راستاد یکی از بازیگران اصلی سریال افسانه هزار پایان در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز در مورد همکاری با شهاب عباسی و ایفای نقش مهرداد مستنسخ در این سریال گفت: «من و شهاب عباسی سابقه همکاری با یکدیگر را از گذشته داشتیم اما در کارهای قبلی هر دو بازیگر بودیم. این بار و در «افسانه هزار پایان» شهاب در نقش کارگردان و من به عنوان بازیگر این سریال ایفای نقش خواهم کرد.»

او ادامه داد: «۳ قسمت از فیلمنامه و متن سریال برای من ارسال شد و خوشبختانه دیدم که با متن بسیار خوبی روبه‌رو هستم. با دیگر بازیگران هم صحبت کردم، هر کدام که متن چند قسمتی را خوانده بودند، از علاقه خود برای همکاری با سریال «افسانه هزار پایان» می‌گفتند. متن شاخصه‌هایی دارد که خیلی متفاوت، جذاب و جدید است. داستان سریال شوخی با خیلی از اتفاقات بزرگ جهان و همچنین شخصیت‌های بزرگ و نامدار جهان است.»

راستاد افزود: «حسن وارسته و تیم نویسنده‌های او بسیار متفاوت و نو متن‌ها را نوشته‌اند. یک متن فانتزی، جالب و جذاب که قطعا می‌تواند یک سریال پربیننده برای تلویزیون باشد.»

او در ادامه بیان کرد: «شهاب عباسی برای ساخت این سریال خیلی انگیزه داشت. او جزو موفق‌ترین کارگردان‌هایی است که کار آیتمی در تلویزیون انجام داده است. «خنده بازار» کاری بود که ارتباط خوبی با مخاطب برقرار کرد و استقبال بی نظیری در رسانه ملی از این کار به عمل آمد. این بار شهاب عباسی کار جدی و سنگینی را شروع کرده که 52 قسمت است.»

راستاد در مورد نقش خودش در این سریال گفت: «قصه «افسانه هزار پایان» توسط خانواده مهرداد مستنسخ روایت می‌شود که همراه خواهر، عمه و عموی خود زندگی می‌کند. مهرداد و خانواده برای تهیه جهیزیه خواهرش به شهر سفر می‌کنند که در راه با راهزن‌ها و اتفاقات جالبی روبه‌رو می‌شوند و از شهر و دیار خود دور می‌مانند. آنها وارد کهن شهری می‌شوند و اتفاقات شیرینی در کهن شهر برای این خانواده رخ می‌دهد. مهرداد مستنسخ یک خانواده کاملا فرهنگی دارد که در کهن شهر با رفتار و اتفاقات عجیبی از طرف مردم برخورد می‌کنند.»

او در پایان گفت: «تا 6 ماه آینده درگیر پروژه «افسانه هزار پایان» هستم و به دلیل حجم بالای کار نمی‌توانم با پروژه دیگری همکاری داشته باشم. نقش مهرداد یکی از کاراکترهای اصلی این سریال است و من باید هر روز سر صحنه حضور داشته باشم. تمام تمرکز خود را برای بازی در نقش مهرداد مستنسخ گذاشته‌ام که امیدوارم در زمان پخش مورد استقبال مخاطبان واقع شود.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *