برزو نیک‌نژاد در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز بیان کرد:

دلیل انتخاب حیایی، گلزار و کیایی برای «ساخت ایران 2»

دلیل انتخاب حیایی، گلزار و کیایی برای «ساخت ایران 2»
برزو نیک‌نژاد درباره حضور امین حیایی، محمدرضا گلزار و محسن کیایی در سریال «ساخت ایران 2» توضیح داد. نیک‌نژاد و کیایی پیش از این در فیلم «لونه زنبور» نیز با یکدیگر همکاری داشته‌اند.

برزو نیک‌نژاد کارگردان سریال نمایش خانگی «ساخت ایران ۲» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره دلیل استقبال مخاطبان از این سریال گفت: «بازی خوب امین حیایی و محمدرضا گلزار در «ساخت ایران ۱» برای بیشتر مردم خاطره‌ساز بوده و این دو بازیگر خوب سینما به غیر از «ساخت ایران ۱» در هیچ سریال دیگری در کنار هم حضور نداشتند.»

او ادامه داد: «خوشبختانه به قدری استقبال از سریال «ساخت ایران ۲» در شبکه نمایش خانگی خوب بوده که اگر دو روز بعد از توزیع هر قسمت برای تهیه دی وی دی به مغازه‌ها مراجعه کنید، خواهید دید که تمام آنها فروش رفته است. با این حال که سریال در سامانه‌های اینترنتی برای دانلود هم موجود است، اما باز هم استقبال مردم را در خریدن دی وی دی‌های این سریال می‌توان دید.»

کارگردان سریال «دردسرهای عظیم» گفت: «برای تولید سریال‌های شبکه نمایش خانگی از ترکیب تجهیزات سینما و تلویزیون استفاده می‌کنیم و قطعا کمی از کیفیت تصویر و امور فنی کاسته می‌شود، اما وقتی قسمت چهارم سریال در پردیس کورش روی پرده به نمایش درآمد، مردم بیشتر از یک فیلم سینمایی با آن ارتباط برقرار کردند و خندیدند.»

نیک‌نژاد ضمن توصیه به مخاطبان برای همراهی این سریال در قسمت‌های بعدی گفت: «مخاطبان مطمئن باشند که هر چه بیشتر به جلو حرکت می‌کنیم قصه شیرین‌تر و بهتر خواهد شد. تمام سعی بر این بوده که قصه را کاملا با طنز و کمدی پیش ببریم تا مخاطبان ارتباط بهتری با سریال «ساخت ایران ۲» برقرار کنند. سعی کردیم که ریتم خوبی در سریال داشته باشیم و این سریال با اکت و اکشن همراه باشد.»

او ادامه داد: «باید خیلی تلاش کنیم تا به هدفمان برسیم. «ساخت ایران ۲» سریالی پربازیگر پرلوکیشن و با سکانس‌های زیاد است و بسیار هزینه‌بر بوده و به همین دلیل من دوست داشتم که اکشن باشد و حرکت‌های بیشتری در سریال وجود داشته باشد و تمام سعی‌ام بر این بود که مخاطبان این سریال را دوست داشته باشند.»

نیک‌نژاد افزود: «اینکه استقبال خوبی از سریال شده به دلیل تلاش بیش از حد گروه و این است که «ساخت ایران ۲» برای دل مردم ایران ساخته شده است و حالا که تا این حد مورد استقبال واقع شده برای من بسیار خوشحال‌کننده است. سعی ما این بود که با دل خود کار کنیم تا سریال به دل مخاطبان بنشیند و خوشحالم که این اتفاق افتاده است.»

این کارگردان درباره همکاری با محسن کیایی در فیلم «لونه زنبور» و سریال «ساخت ایران ۲» گفت: «برای حضور محسن کیایی در سریال «ساخت ایران 2» هیچ توضیحی نمی‌دهم و فقط به گفتن این جمله بسنده می‌کنم که وقتی یک کارگردان در دو کار به فاصله کوتاه از یک بازیگر استفاده می‌کند، دلیل محکمی برای حرفه‌ای بودن آن بازیگر است و اینکه آن بازیگر توانسته در کمدی به جایگاه خوبی دست پیدا کند. محسن ویژگی‌هایی دارد که مرا مجاب کرده تا در «ساخت ایران ۲» از او استفاده کنم.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *