در گفت‌وگوی اختصاصی با فیلم‌نت نیوز:

بایرام فضلی: «جن زیبا» برای حضور در جشنواره آماده نبود

بایرام فضلی: «جن زیبا» برای حضور در جشنواره آماده نبود
بایرام فضلی کارگردان فیلم سینمایی «جن زیبا» درباره عدم حضور این فیلم در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر توضیح داد.

بایرام فضلی کارگردان و فیلمبردار فیلم سینمایی «جن زیبا» در گفت‌وگو با خبرنگار فیلم‌نت نیوز درباره دلیل عدم حضور فیلمش در جشنواره فیلم فجر گفت: «ما به دلیل آماده نبودن از لحاظ فنی اصلا در جشنواره فیلم فجر شرکت نکردیم. فیلم هنوز آماده نشده و در حال تدوین و طی کردن مراحل فنی هستیم و تا ۲ ماه آینده صداگذاری و اصلاح رنگ فیلم طول خواهد کشید.»

او ادامه داد: «در مورد اینکه بخواهیم فیلم را نگه داریم و یا اینکه بعد از مراحل فنی در نوبت اکران قرار دهیم به نظر تهیه‌کننده فیلم بستگی دارد. من درگیر مسائل جانبی نشده و بیشتر کار خود فیلم را انجام دادم. من فیلمبردار و کارگردان فیلم «جن زیبا» بودم و این موضوع باعث شد درگیری بیشتری از لحاظ فنی در فیلم داشته باشم.»

بایرام فضلی ادامه داد: «فیلم «جن زیبا» برای من تجربه خوبی بود و در بیشتر فیلم‌های خودم هم کارگردان و هم فیلمبردار بودم. ما تلاش کردیم که یک فیلم‌خوب بسازیم و فکر می‌کنم بتوانیم اکران خوبی داشته باشیم.»

او درباره استفاده از بازیگر ترکیه‌ای در فیلمش گفت: «بیشتر از اینکه بخواهم خانم نورگل را از لحاظ فنی ارزشیابی کنم، می‌خواهم به حرفه‌ای بودن این بازیگر در طول کار اشاره کنم. خانم نورگل با فیلمسازهای بزرگ ترکیه‌ای از جمله فاتح حاکیم که جایزه گلدن گلوب را گرفته کار کرده است. قبل از هر مسئله‌ای خانم نورگل تاکید داشتند به خواندن فیلمنامه و بعد از خواندن فیلمنامه قرار داد امضا شد.»

کارگردان «جن زیبا» در مورد اینکه چقدر از فیلمی که ساخته است رضایت دارد گفت: «هر فیلمسازی فکر می‌کند شاهکار عمرش را ساخته اما من فقط یک فیلم ساخته‌ام و امیدوارم که با اقبال عمومی روبه‌رو شود.»

او در پایان افزود: «در حال حاضر تمام تلاش و تمرکزم را بر روی اتمام مراحل فنی فیلم «جن زیبا» گذاشتم و بعد از اتمام این فیلم به کارهای دیگر فکر خواهم کرد.»

گفت‌وگو از احمدرضا معراجی

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *