با دوبله‌ی فارسی و کیفیت Full HD ببینید

نسخه‌ی سینمایی بازی محبوب «کیش آدمکش» در فیلمنت

نسخه‌ی سینمایی بازی محبوب «کیش آدمکش» در فیلمنت
کیش آدم‌کش (assassin's creed) براساس مجموعه بازی کامپیوتری موفق و محبوبی به همین نام از شرکت یوبی‌سافت ساخته‌شده که جاستین کورزل (کارگردان نسخه‌ی 2015 مکبث) کارگردانی آن را بر عهده داشته است. این فیلم را با بازی مایکل فسبندر و ماریون کوتیار با دوبله‌ی فارسی در فیلم‌نت ببینید.

فیلم‌نت نیوز؛  در کیش آدم‌کش مایکل فسبندر و ماریون کوتیار که در مکبث هم با کورزل همکاری داشته‌اند به همراه جرمی آیرونز و برندان گلیسون در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ساخت نسخه‌ی سینمایی از مجموعه بازی‌های کیش آدم‌کش از سال 2011 مطرح بوده است. در آن‌ سال مذاکرات سونی پیکچرز با یوبی‌سافت نهایی شده بود و در سال 2012 هم اعلام شد که مایکل فسبندر به عنوان بازیگر اصلی و تهیه کننده در این پروژه حضور خواهد داشت. مدیرعامل بخش اقتباس‌های سینمایی یوبی‌سافت گفته بود که فسبندر انتخاب اول آن‌ها برای بازی در این فیلم بوده است. در همان زمان مذاکرات بین سونی و یوبی‌سافت متوقف شد و یوبی‌سافت تصمیم گرفت فیلم را به صورت مستقل پیش ببرد تا کنترل بیشتری روی روند ساخت آن داشته باشد.

در اکتبر 2012 یوبی‌سافت اعلام کرد که نسخه‌ی سینمایی کیش آدم‌کش را به همراه استودیو New Regency خواهد ساخت و کمپانی فاکس قرن بیستم هم مسئولیت پخش آن را برعهده می‌گیرد. در سال 2013 هم نوشتن فیلمنامه‌ی فیلم آغاز شد و سرانجام در آگوست 2015 فیلمبرداری آن را آغاز کردند.

اکران کیش آدم‌کش از دسامبر 2016 آغاز شد و نتوانست موفقیت چندانی بین منتقدان و در گیشه کسب کند.

از ابتدا بنا بود داستان فیلم روایت ارجینال و جدید خودش را پیش ببرد، ولی در دنیای بازی‌های کامپیوتری بگذرد و اشاره‌‌های مستقیم و غیر مستقیمی به آن‌ها داشته باشد. برای همین در فیلم خبری از الطائر و اتزیو و یا دزموند مایلز و لوسی استیلمن نیست. اما دستگاه آنیموس و فرقه‌ی اسسین‌ها و تلاششان برای به دست آوردن میوه‌ی باغ عدن از مضامین مشترک بازی و فیلم هستند. از سال  2007 تا امروز 9 قسمت از این بازی منتشر شده است و جالب اینجاست که مایکل فسبندر تا قبل از اینکه از سوی یوبی‌سافت برای بازی در نسخه‌ی سینمایی آن استخدام شود، از وجود چنین بازی‌های کامپیوتری آن خبر نداشت.

به منظور بازسازی پرش‌های معروف شخصیت‌های بازی از ارتفاعات بلند، دیمین والترز، بدلکار این فیلم سقوط آزادی از ارتفاع 38 متری انجام داد که به این ترتیب رکورد 35 ساله‌ی بدلکاری پرش از ارتفاع شکسته شد.

صحبت‌هایی مبنی بر ساخت دنباله‌هایی بر این فیلم به میان آمده اما هنوز تاریخ دقیقی از زمان اکران آن اعلام نشده است.

کیش آدم‌کش را با دوبله فارسی و با کیفیت Full HD در فیلم‌نت ببینید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *