«مهران احمدی» در پنجاه‌و‌سومین برنامه‌‌ی «سی و پنج» فراز و نشیب بازیگری‌اش در سینما را مرور می‌کند

از شیرینی کمدی تا تلخی واقعیت

از شیرینی کمدی تا تلخی واقعیت
فریدون جیرانی در پنجاه و سومین برنامه‌ی «سی و پنج» میزبان بازیگر محبوب تلویزیون و سینما؛ «مهران احمدی» است. جیرانی در این برنامه با مهران احمدی درباره‌ی مسیر بازیگری‌‌‌‌اش و دغدغه‌های امروزش در بازیگری به گفت‌وگو نشسته است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ مهران احمدی بازیگر محبوب سریال پایتخت که این روزها فیلم نفس را بر پرده‌ی سینما‌ها دارد؛بعد از سال‌ها حضور روی صحنه‌ی تئاتر با فیلم «آدم» ساخته‌ی عبدالرضا کاهانی در سال 1385 به دنیای سینما راه پیدا کرد. ادامه‌ی همکاری او با عبدالرضا کاهانی  در فیلم بیست و نقش متفاوتش در اسب حیوان نجیبی است بیش از پیش باعث دیده‌شدن هنر بازیگری او شد.  احمدی در گفت‌وگو با فریدون جیرانی درباره‌ی فراز و نشیب همکاری‌اش با کاهانی  حرف‌های جالب توجهی زده است.

احمدی که در فیلم‌های خواب است پروانه (مزدک میرعابدینی)،  هیچ (عبدالرضا کاهانی)، خواب‌های دنباله‌دار (پوران درخشنده) و سریال‌هایی مثل پایتخت و ابله خوش درخشیده است، در کنار بازیگری که جدی ترین حضور او را در دنیای هنر است، به عنوان دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و مدیر تولید هم تجربیاتی دارد. او در فیلم‌هایی مثل سیزده 59 (سامان سالور)، خواب‌های دنباله‌دار ، آن جا و بیست (عبدالرضا کاهانی) به عنوان دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز حضور داشته است.

گفت‌وگوی بی‌پرده‌ی فریدونی جیرانی با مهران احمدی را امشب ( 24 آذر) در برنامه‌ی اینترنتی سی و پنج در سایتفیلم نت  ببینید و دانلود کنید.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *