فیلم کمدی-جنایی با بازی مورگان فریمن را با دوبله فارسی ببینید

«خلاف با عزت» را در فیلم‌نت ببینید

«خلاف با عزت» را در فیلم‌نت ببینید
زف برف، کارگردان تازه‌کار هالیوود فیلم قدیمی «خلاف با عزت» را به شیوه خودش بازسازی کرده است. او در این فیلم از حضور بازیگران با سابقه هالیوود بهره گرفته است.

خلاف با عزت (Going in Style) فیلمی است کمدی-جنایی به کارگردانی زف برف، کارگردان تازه‌کار هالیوود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، زف برف کارگردان تازه‌کار سینمای آمریکا در این فیلم از حضور سه بازیگر مسن هالیوود مورگان فری‌من، مایکل کین و آلن آرکین استفاده کرده است. سه بازیگری که در کارنامه پربار هنری خود اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را دارند. مایکل کین دوبار برای بازی در دو فیلم هانا و خواهرانش (Hannah and Her Sisters) و قوانین خانه سایدر (The Cider House Rules)، آلن آرکین برای فیلم میس سانشاین کوچولو (Little Miss Sunshine) و مورگان فری‌من برای بازی در فیلم عزیز میلیون دلاری (Million Dollar Baby) این جایزه را کسب کرده‌اند.

«خلاف با عزت» داستان سه شهروند قانونمند است که بعد از شنیدن خبر قطع شدن مستمری بازنشستگی به فکر کسب درآمد می‌افتند، اما نه از راه‌های قانونی.
در این فیلم تصاویری از سه قهرمان داستان نشان داده می‌شود که درحال دیدن فیلم بعدازظهر سگی (Dog Day Afternoon) به کارگردانی سیدنی لومت و بازی آل پاچینو هستند. فیلمی اکشن درباره خلاف و دزدی از بانک. سکانسی که سه پیرمرد یک فیلم اکنشن و موفق را می‌بینند، می‌تواند باعث مقایسه دو فیلم در ذهن بیننده شود اما به عقیده منتقدان دلیل کارگردان برای این کار موجه بوده است. او در این فیلم زندگی واقعی‌تری را روایت می‌کند تا یک فانتزی اکشن که بیننده زیاد در سینما دیده است و به دلیل همین روایت صادقانه و رئال است که بیننده‌های از سه نسل را 96 دقیقه روی صندلی سینما نگه می‌دارد.
تاریخ اکران این فیلم 7 آپریل 2017 بود و در کمتر از 4 ماه توانست دوبرابر بودجه ساخت فروش داشته باشد.

خلاف با عزت با دوبله فارسی در سامانه فیلم‌نت قابل مشاهده و دانلود است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *