ادامه فيلمبرداري سريال جديد منوچهر هادي از اواخر هفته جاري

از امروز با «عاشقانه» همراه شوید

اولين قسمت از مجموعه «عاشقانه» امروز در شبكه‌ی نمايش خانگي منتشر شده و به صورت همزمان در سامانه فیلم‌نت نیز به صورت قانونی قابل دانلود است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، اولین قسمت از مجموعه‌ی «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه از امروز وارد شبکه نمایش خانگی خواهد شد. ادامه قسمت‌های این مجموعه نیز از این پس به صورت ١٠ روز یک بار خواهد بود به طوری که قسمت دوم از کار چهارشنبه هفته آینده توزیع می‌شود.
مهدی گلستانه درباره‌ی زمان دقیق فیلمبرداری قسمت‌های باقی‌مانده‌ی این مجموعه گفت: «در حال حاضر فیلمبرداری ٧۵ درصد از مجموعه به پایان رسیده است و بر اساس برنامه‌ریزی های انجام گرفته، قسمت‌های باقی مانده نیز از اواخر هفته مقابل دوربین می رود. فیلمبرداری به صورت رج زنی انجام شده است و تولید نیز تا اواخر امسال به طور کامل به پایان می رسد.»
گلستانه در ادامه افزود: «در طی چند سال گذشته توزیع برخی از آثار تولیدات نمایش خانگی متاسفانه با بی نظمی مواجه بوده و همین امر مقداری مخاطبان را نسبت به پیگیری اینگونه تولیدات بی اعتماد کرده است. برای احترام به مخاطبان «عاشقانه» مراحل فنی این مجموعه از اواسط فیلمبرداری آغاز شده و همچنان در حال انجام است تا پخش تمامی قسمت‌های مجموعه به صورت منظم و بدون وقفه انجام شود.»
محمدرضا گلزار، ساره بیات، بهاره کیان افشار، فرزاد فرزین، حمیدرضا پگاه، شمسی فضل‌اللهی، علیرضا زمانی نسب، علیرضا سوزنچی، (با هنرمندی) حسین یاری، پانته‌آ بهرام، مسعود رایگان و هومن سیدی، (با حضور افتخاری) یکتا ناصر و (با معرفی) سارا رسول زاده و (با حضور) مهناز افشار در نقش گیسو بازیگران اصلی «عاشقانه» هستند.
فرزاد فرزین و فریدون آسرایی دو خواننده مطرح پاپ هرکدام یک قطعه را با آهنگسازی بابک زرین برای تیتراژ این مجموعه خوانده‌اند. در این بین فرزین علاوه بر خوانندگی تیتراژ، یکی از نقش‌های اصلی مجموعه را نیز بر عهده دارد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *