فیلمی با بازی صابر ابر، پارسا پیروزفر، پگاه آهنگرانی و محمد بحرانی وارد شبکه‌ی نمایش خانگی شد

«نزدیکتر» نزدیک‌تر می‌آید

«نزدیکتر» نزدیک‌تر می‌آید
«نزدیکتر» اولین فیلم مصطفی احمدی که در سی‌و‌سومین جشنواره‌ی فیلم فجر حضور موفقی داشت و اواخر سال گذشته در سینماها اکران شد، امروز وارد شبکه‌ی خانگی شد.

فیلم‌نت نیوز؛ فیلم سینمایى «نزدیکتر» به کارگردانى مصطفى احمدى امروز 3 آذرماه توسط موسسه‌ی تصویر‌گستر پاسارگاد در شبکه‌ی نمایش خانگى توزیع شد. صابر ابر، پارسا پیروزفر، پگاه آهنگرانی، نازنین فراهانی، محمد بحرانی، شیرین یزدانبخش، فراز مدیری و ستاره اسکندری بازیگران «نزدیکتر» هستند. بهرام توکلی و هستی بروشتنی نوشتن فیلمنامه «نزدیکتر» را برعهده داشته‌اند.

اولین فیلم مصطفی احمدی داستان یک خانواده را روایت می‌کند که دوباره بعد از مدت‌ها دوباره دور هم جمع می‌شوند. فیلم اینطور آغاز می‌شود که علی که مواد مخدر را کنار گذاشته بعد از 3 سال به خانه‌ی مادرش باز می‌گردد تا هم رنج‌هایی که برای او ایجاد کرده را جبران کند و هم نامزدش را به او معرفی کند اما…

این فیلم در بخش نگاه نوی در سی‌و‌سومین جشنواره‌ی فیلم فجر حضور داشت و نامزد دریافت جایزه‌ی بهترین کارگردانی شد. «نزدیکتر» همچنین در بخش مسابقه‌ی جهانی فیلم‌های اول سی‌و‌نهمین دوره‌ی جشنواره‌ی فیلم مونترال نامزد دریافت زنیت طلایی شد و در چهل‌وششمین جشنواره‌ی بین‌المللی هند در گوا هم حضور داشت. اولین ساخته‌ی سینمایی احمدی همچنین نامزد دریافت جایزه‌ی خلاقیت و استعداد درخشان (ویژه‌ی فیلمسازان اول جوان) از نهمین جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی شده است.

این روزها مصطفی احمدی در حال ساخت فیلم تازه‌اش «بی‌حساب» است و صابر ابر هم در این فیلم با او همکای مجدد دارد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *