در اولین حضور در شبکه نمایش خانگی

مهتاب کرامتى، ستاره زن «رقص روى شیشه» شد

مهتاب کرامتى، ستاره زن «رقص روى شیشه» شد
مهتاب كرامتى به عنوان نقش اصلى زن در مجموعه «رقص روى شيشه» به كارگردانى مهدى گلستانه انتخاب شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، مهتاب کرامتى با حضور در مجموعه «رقص روى شیشه» به کارگردانى مهدى گلستانه و تهیه‌کنندگى پیمان جعفرى براى اولین بار ایفاى نقش در شبکه خانگى را پذیرفت.

مهتاب کرامتى پیش از این دو بار در فیلم‌هاى سینمایى «آدم کش» و «عصر یخبندان» بعنوان نقش اصلى زن با بهرام رادان کنار هم قرار گرفتند و این بار نیز هر دو براى نخستین بار با «رقص روى شیشه» به شبکه نمایش خانگى خواهند آمد تا تجربه اى متفاوت را پشت سر بگذارند.

«رقص روى شیشه» مجموعه‌اى ٢۶ قسمتى است که فیلمنامه آن براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى به قلم طلا معتضدى به نگارش درآمده و حالا مهتاب کرامتى دیگر چهره مطرح سینمایى پس از بهرام رادان، امیر آقایى و میترا حجار است که حضورش در این مجموعه قطعى شده و به زودى اسامی بازیگران مطرح دیگرى نیز به این فهرست اضافه خواهد شد.

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه‌کننده: پیمان جعفرى، کارگردان: مهدى گلستانه، مجرى طرح: مانترا فیلم تابا، سرمایه‌گذاران: مهرداد امیررضوانی – مهدی گلستانه، مدیر فیلمبردارى: مرتضى غفورى، صدابردار: امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانى، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچى، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه‌ریزى و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو: محمد روح الامین، عکاس: حبیب مجیدی، مشاور رسانه‌اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى.

عکس خبر از پیام ایرایی.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *