همراه با علیرضا زمانی

ستاره اسکندرى هم به «رقص روى شیشه» پیوست

ستاره اسکندرى هم به «رقص روى شیشه» پیوست
ستاره اسكندرى و علیرضا زمانى‌نسب جديدترين بازيگرانى هستند كه به پروژه «رقص روى شيشه» به کارگردانی مهدی گلستانه پيوستند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز،  سریال «رقص روى شیشه» همچنان در مرحله انتخاب بازیگر است و ستاره اسکندرى و علی‌رضا زمانى‌نسب، بازیگران جدیدى هستند که حضور آنها در فهرست این سریال قطعى شده است. به زودی و در آخرین روزهای پیش تولید بازیگران مطرح دیگری به جمع بازیگران فعلی اضافه می‌شوند و دو چهره جدید نیز با این سریال به سینمای ایران معرفی خواهند شد.

تاکنون حضور بازیگران مطرحى چون: بهرام رادان، مهتاب کرامتی، امیر آقایى، میترا حجار، مهرداد صدیقیان، حامد کمیلى، بیتا فرهی و سعید کنگرانى در این فیلم قطعى شده است و فرزاد فرزین خواننده پاپ کشورمان نیز در «رقص روى شیشه» به ایفاى نقش خواهد پرداخت.

رقص روی شیشه

«رقص روى شیشه» با یک نگاه اجتماعى خاص و براساس طرحى از ابوالفضل کاهانى و به قلم طلا معتضدى در ٢۶ قسمت به نگارش درآمده است.

عوامل این مجموعه عبارتند از تهیه کننده: پیمان جعفرى، کارگردان: مهدى گلستانه، مجرى طرح: مانترا فیلم تابا، سرمایه گذاران: مهرداد امیررضوانی – مهدی گلستانه، مدیر فیلمبردارى: مرتضى غفورى، مدیر صدابردارى: امیر نوبخت، طراح گریم: مهرداد میرکیانى، طراح صحنه و لباس: آنیتا جواهرچى، مدیر تولید: فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزى و دستیار اول کارگردان، عادل معصومیان، طراح لوگو: محمد روح الامین، عکاس: حبیب مجیدی، طراح جلوه های ویژه بصری :بهنام خاکسار،مشاور رسانه‌اى و مدیر روابط عمومى: میثم محمدى

رقص روی شیشه

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *