اولین ساخته‌ی حسین کندری پخش می‌شود

شبکه نمایش خانگی میزبان «اینجا کسی نمی‌میرد»

شبکه نمایش خانگی میزبان «اینجا کسی نمی‌میرد»
اولین تجربه‌ی حسین کندری «اینجا کسی نمی‌میرد» بعد از تمام شدن اکران شش ماهه در گروه سینما‌ی هنر و تجربه،در شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم اینجا کسی نمی‌میرد اولین تجربه سینمایی حسین کندری در مقام کارگردان که در شهریور ماه سال گذشته در گروه سینمایی هنر و تجربه اکران شد، به شبکه نمایش خانگی رسید.

کندری حضورش در سینما را با چند فیلم کوتاه و مستند آغاز کرد. او سال گذشته فیلم شنل با بازی باران کوثری رضا بهبودی، بهار کاتوزی را مقابل دوربین برد. شنل در بخش چشم‌انداز سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر نمایش داده شد و  قرار است در بخش نمایش‌های بازار سی‌وپنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر که از اول اردیبهشت ماه سال جاری آغاز به کار می‌کند، برای مهمانان خارجی به نمایش دربیاید.

اینجا کسی نمی‌میرد روایتی موشکافانه از تنهایی های یک سرباز جوان است، در خلاصه داستان فیلم آمده: «اشکان برای گذراندن بخشی از دوره سربازی اش، راهی منطقه ای مرزی می‌شود. او که در تلاش برای کنار آمدن با شرایط جدید است، به مرور متوجه اتفاقات عجیبی در اطرافش می‌شود.»

هومن سیدی، بهار کاتوزی، مهدی حسینی نیا و رضا بهبودی در این فیلم مقابل دوربین حسین کندری رفتند. عباس رافعی و سینا سعیدیان تهیه‌کنندگی این فیلم را به عهده داشتند.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *