صنعت نمایش آنلاین همچنان در حال توسعه‌ است

نت فلیکس در مسیر فتح بازار نمایش خانگی جهان

نت فلیکس در مسیر فتح بازار نمایش خانگی جهان
تعداد مشترکین جهانی شبکه‌ی نمایش آنلاین نت‌فلیکس از تعداد مشترکین این شبکه در کشور آمریکا پیشی گرفت. روز گذشته این غول دنیای نمایش آنلاین اعلام کرد کاربرانش از مرز 100 میلیون نفر گذشت که حدود 51 درصد آن‌ها مشترکین بین‌المللی هستند.

نت‌فلیکس، شبکه‌ی نمایش آن‌لاین، روز گذشته به سهام‌دارانش اعلام کرد که بخش توسعه‌ی بین‌الملل این شبکه رکورد سوددهی سالانه را شکست.
به گزارش فیلم‌نت نیور،  شبکه‌ی نت‌فلیکس در گزارشی از افزایش تعداد کاربران بین‌المللی این شبکه خبر داد و همچنین اعلام کرد مرز تعداد کاربرانی که مد نظر مدیران این شبکه بود را رد کرده است.

نت‌فلیکس در گزارشی که سالانه برای سهام‌دارانش تنظیم می‌کند ذکر کرد که تعداد مشترکینش به رقمی بالای 100 میلیون نفر رسید. از این تعداد 52/03 میلیون نفر کاربران بین‌المللی و 9/51 میلیون نفر کاربران ساکن آمریکا هستند.
در این گزارش آمده است: «ما پیشرفت خوبی در بخش توسعه‌ی بین‌المللی داریم، با این‌که روزهای ابتدایی را در این بازار جهانی سپری می‌کنیم سوددهی بالایی داشتیم و سرمایه‌گذاری در مناطق جدید نتیجه بخش بوده است. انتظار ما برای سال مالی 2017 مشارکت نتیجه بخش و سودآور در بخش بین‌المللی است و این اولین سوددهی سالانه در بخش بین‌المللی است.»
مدیران شبکه‌ی نت‌فلیکس بعد تحلیل بازار انتظار دارند که سال مال جاری برایشان سودآور باشد و نرخ سهام این شبکه در بازار بورس از 141 دلار به 165 دلار افزایش داشته باشد.

نت‌فلیکس در حال حاضر در آمریکای شمالی، آمریکای لاتین و اروپا سرمایه‌گذاری موفقی داشته و هم‌اکنون روزهای اول بازار آسیا را تجربه می‌کنند. در همین راستا نت‌فلیکس به دنبال شریک‌های تجاری در میان شرکت‌های توزیع و پخش محتوای آنلاین است که بتوانند در زمینه‌ی عرضه و تقاضا با مشتری ارتباط مستقیم داشته باشند.
مسئول بخش تحلیل بازار این مجموعه اعلام کرد بعد از موفقیت در برآورده کردن انتظارات، نمودار سوددهی در بخش بین‌المللی رشد صعودی داشته و تعداد کاربرانی که به این شبکه پیوسته‌اند بالاتر از رقمی است که مدیران شبکه تخمین زده بودند.
البته به گفته‌ی مدیران نت‌فلیکس این میزان سوددهی آن‌ها راشگفت‌زده نکرده است، طبق پیش‌بینی‌ها انتظار سوددهی در بخش بین‌المللی را داشتند، اما کمتر از آنچه که اعداد و ارقام نشان می‌دهند.

منبع: Hollywoodreporter

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *