در چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم یاس

از داریوش بابائیان تقدیر می‌شود

از داریوش بابائیان تقدیر می‌شود
چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «یاس» از داریوش بابائیان به پاس یک عمر فعالیت در حوزه‌ی شبکه‌ی نمایش خانگی قدرانی می‌کند.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی جشنواره‌ی فیلم یاس؛ داریوش بابائیان، تهیه‌کننده‌ی سینما، تلویزیون و شبکه‌ی نمایش خانگی است که در این دوره از جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «یاس» از او قدردانی می‌شود.

بابائیان متولد ۱۳۳۲ اصفهان است و از سال ۱۳۴۶ فعالیت هنری خود را با بازیگری در تئاتر و تلویزیون آغاز کرد. او  با فیلم سینمایی «چون باد» تهیه کنندگی را تجربه کرد.
بابائیان تاکنون تهیه‌کنندگی بیش از ۱۶۰ فیلم سینمایی، تلویزیونی و ویدیوئی چون «یک فراری از بگبو»، «دزدان خیابان جردن»، «چپ دست»، «زهر عسل»، «دختران انتظار»، «کاکلی» و «شور عشق» را بر عهده داشته است. بیش از ۶۰ عنوان از این فیلم‌ها مانند «مهر مادر»، «راز صندوقچه»، «خلافکاران»، «مارتون در قفس»، «زندگینامه‌ی ایرج»، «عشق و مکافات» و… فقط برای شبکه‌ی نمایش خانگی تهیه و تولید شده است.

پیش‌تر در سومین دوره از جشنواره‌ی فیلم «یاس» نیز از چهره‌هایی چون مجید مظفری، داوود میرباقری و کتایون ریاحی تجلیل و تقدیر به عمل آمده بود. این جشنواره امسال نیز از چهره‌هایی چون داریوش اسدزاده و داریوئش بابائیان تجلیل می‌کند.

چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «یاس» به دبیری سیدمصطفی ابطحی ۲۲ تا ۲۶ آذر در شهر رامسر برگزار می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *