انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران به بهترین فیلم جایزه می‌دهد

«آیفیک» جایزه‌ی جدید جشنواره‌ی یاس

«آیفیک» جایزه‌ی جدید جشنواره‌ی یاس
علی شیرمحمدی، دبیر انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران از اهدای جایزه‌ای به نام «آیفیک» از طرف این انجمن به بهترین فیلم با نگاه ویژه در چهارمین دوره‌ی جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «یاس» خبر داد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی جشنواره‌ی فیلم یاس؛‌ علی شیرمحمدی دبیر انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران گفت: «جایزه‌ی انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران (آیفیک) از نگاه داوران منتخب این صنف به بهترین فیلم جشنواره‌ی «یاس» اهدا می‌شود. این جایزه به دلیل حضور تهیه‌کنندگان برجسته‌ی ویدئوی ایران در آیفیک اعتبار بالایی دارد.»

دبیر انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران بیان کرد: «اسماعیل عفیفه، علیرضا کریم‌زاده و فهمیه سلیمانی هیات داوران جایزه‌ی آیفیک هستند که با نگاه ویژه و کارشناسانه آثار جشنواره‌ی «یاس» را مورد بررسی قرار می‌دهند و بهترین فیلم را انتخاب می‌کنند. در آیین اختتامیه‌ی جشنواره  تندیس آیفیک به تهیه‌کننده‌ی منتخب اهدا خواهد شد.»

شیرمحمدی با اشاره به اینکه جایزه‌ی آیفیک فرصت مناسبی دیده شدن برای فیلم‌های ایرانی و حضور موفق در جشنواره‌ی بین‌المللی «یاس» است، گفت: «امیدواریم پس از کسب جایزه‌ی آیفیک فیلم‌های برگزیده بتوانند جوایز متعدد بین‌المللی را دریافت کنند.»

چهارمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم «یاس» به دبیری سید مصطفی ابطحی ۲۲ تا ۲۶ آذر ماه در شهر رامسر برگزار می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *