پس از تجربه ناموفق سال گذشته

یکپارچگی در مدیریت روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر

یکپارچگی در مدیریت روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر
امور رسانه‌های مکتوب، دیجیتال و دیداری - شنیداری امسال بار دیگر به طور متمرکز در بخش رسانه و ارتباطات جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷ پوشش داده می‌شود.

به گزارش خبرنگار فیلم‌نت نیوز، به دلیل تجربه ناموفق سال گذشته در پی جدا کردن مسئولیت رسیدگی به امور رسانه‌های دیداری، شنیداری از بخش رسانه‌های مکتوب و آنلاین و سپردن مسئولیت این بخش به دو مدیر به صورت مجزا، در دوره سی و هفتم جشنواره جهانی فیلم فجر به سیاق تجربه سال‌های قبل، بار دیگر امور مربوط به رسانه‌های مکتوب، دیجیتال و دیداری – شنیداری در بخش رسانه و ارتباطات متمرکز شده و بر عهده یک مدیر خواهد بود.

بر این اساس کیوان کثیریان همچون سه دوره اخیر جشنواره جهانی فیلم فجر، برای بار چهارم مسئولیت مدیریت رسانه و ارتباطات سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر را بر عهده دارد.

در دوره گذشته به دلیل جداسازی مسئولیت هماهنگی امور رسانه‌های دیداری – شنیداری از بخش رسانه‌های مکتوب و دیجیتال، برخی از اهالی رسانه‌های دیداری – شنیداری اعتراض‌هایی داشتند.

در دوره سی و هفتم، مسئولیت ستاد خبری بخش فارسی همچون سال گذشته به عهده نغمه دانش آشتیانی و مسئولیت ستاد خبری بخش انگلیسی بر عهده علی افتخاری است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *