زهرا داودنژاد در گفت‌وگو با فیلم‌نت نیوز:

بسیاری از ما در برقراری ارتباط با جنس مخالف مشکل داریم

بسیاری از ما در برقراری ارتباط با جنس مخالف مشکل داریم
زهرا داودنژاد بازیگر نقش اول فیلم «شماره 17 سهیلا» که بعد از فیلم «بچه‌های بد» (سال ۷۹) دوباره در یک نقش اول ظاهر شده بود و بازی‌اش بسیار مورد توجه اهالی رسانه و منتقدان قرار گرفت؛ درباره خصوصیات نقشش در این فیلم توضیح داد.

زهرا داودنژاد بازیگر فیلم شماره 17 سهیلا درباره نقشش در این فیلم و خلق روحیات و احساس دختر 40 ساله مجرد گفت: «فکر می­‌کنم یک دختربچه­‌ی شاداب و پرتحرک در درونم وجود دارد که دوست ندارم هیچ‌وقت از بین برود و احساس می‌کنم در واقع این کودک درون خیلی به من کمک کرد.»

او درباره‌ی پیدا کردن این احساسات دخترانه توضیح داد: «از دخترم یلدا هم خیلی کمک گرفتم. حالت‌های روحی یلدا و رفتارهایی که به عنوان یک دختربچه دارد، خیلی به من کمک کرد.»

داوودنژاد که ۵ سال بعد از حضور در فیلم کلاس هنرپیشه‌گی در شماره 17 سهیلا  در نقشی متفاوت با نقش‌های قبلی‌اش حضور داشته، در مورد نشانه‌های رفتاری کاراکتر موجود در فیلم گفت: «در یک زمانی ما درباره ازدواج و اتفاقی به عنوان تأهل صحبت می‌کنیم و یک زمانی در مورد یک چیزهایی بعد از این اتفاق صحبت می‌کنیم که در واقع یک رابطه و ساختن یک زندگی است.»

داودنژاد ادامه داد: «باور من این است که تعداد زیادی از ما در موارد متعددی چه ازدواج کرده و چه ازدواح نکرده باشیم، معضل رابطه با جنس مخالف را داریم. چه این رابطه زناشویی و ازدواج باشد و چه روابط خانوادگی مثل رابطه پدر و دختر، پسر و مادر و یا حتی خواهر و برادر باشد.»

او توضیح داد : «این مساله یک اپیدمی است و ما در فیلم شماره 17 سهیلا راجع به بخشی از آن که درباره ازدواج است صحبت کردیم. سهیلا به دنبال این نیست که صرفا ازدواج کند. بلکه دنبال یک آینده و رشد و ساختن آینده است تا مسیری را که تا کنون نتوانسته برود، آغاز کند.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *