تسهیل در روند عکاسی از جشنواره فیلم فجر

تسهیل در روند عکاسی از جشنواره فیلم فجر
انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران برای تسهیل روند و شرایط فعالیت عکاسان مطبوعاتی در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، جلسه ای با مدیر روابط عمومی  این رویداد برگزار کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، در این جلسه که با حضور مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و حمید فروتن رییس هیات مدیره انجمن صنفی عکاسان مطبوعاتی ایران برگزار شد‎، طرفین به بحث و تبادل نظر در مورد شرایط و روند صدور مجوز عکاسی از جشنواره فیلم فجر و ایجاد راهکارهای همکاری دو سویه در جهت بهبود شرایط عکاسان پرداختند.

در خاتمه این جلسه مقرر شد نشست توجیهی با حضور عکاسان خبری، نماینده انجمن و روابط عمومی جشنواره فیلم فجر قبل از آغاز جشنواره برگزار شود و همچنین اطلاعات فنی عکاسی برای نشست‌های پرسش و پاسخ و محل عکاسی از عوامل فیلم جهت فعالیت عکاسان مطبوعاتی طی اعلان رسمی به اطلاع همکاران عکاس برسد تا مشکلی از بابت تجهیزات و شرایط فنی نداشته باشند.

طی توافق صورت گرفته با مدیر روابط عمومی سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر مقرر شد سه فریم عکس برتر از جشنواره فیلم فجر از سوی انجمن صنفی جهت تقدیر به روابط عمومی جشنواره فیلم فجر معرفی شود

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *