بازیگران خارجی «ایده اصلی» معرفی شدند

پیش‌بینی موگویی از حضور فیلم خودش و یک کارگردان زن دیگر در جشنواره فیلم فجر

پیش‌بینی موگویی از حضور فیلم خودش و یک کارگردان زن دیگر در جشنواره فیلم فجر
همزمان با معرفی بازیگران خارجی فیلم جدید آزیتا موگویی، سازندگان این فیلم از «ایده اصلی» به عنوان یکی از آثار حاضر در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نام برده‌اند.

به گزارش خبرنگار فیلم‌نت نیوز، در خبر معرفی بازیگران خارجی فیلم «ایده اصلی» آمده است: «پیش‌بینی می‌شود این فیلم با کارگردانی آزیتا موگویی که یکی از دو بانوی کارگردان حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر محسوب می‌شود فیلمی پر مخاطب باشد.»

بر اساس این خبر به نظر می‌رسد آزیتا موگویی می‌داند که فیلمش به عنوان یکی از آثار حاضر در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر انتخاب شده است. همچنین یکی دیگر از فیلم‌های انتخاب شده در بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر نیز فیلمی از یکی از کارگردانان زن است.

از آنجا که هنوز کار هیات انتخاب بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به پایان نرسیده، این پیش‌بینی قدری عجیب به نظر می‌رسد.

همچنین در این خبر اشاره شده که فیلم سینمایی «ایده اصلی» علیرغم فیلمبرداری در 3 کشور، بودجه زیادی را به خود اختصاص نداده و این روزها که بحث ورود پول‌های کثیف و حضور تهیه‌کنندگان مشکوک از موضوعات مهم سینمای ایران است، حضور سرمایه‌گذارانی تعریف شده و با سابقه مشخص از نقاط قوت فیلم «ایده اصلی» است.

مانوس گاوراس (Manos Gavras )، آندره آ ماچالکیدو  (Andrea Machalekidou )، ایرینا مانژوسوا (Iryna Manzhosova ) و با حضور افتخاری واروارا لارمو (Varvara Larmou) بازیگرانی خارجی این فیلم هشتند که از دو کشور یونان و قبرس انتخاب شده و در فیلم «ایده اصلی» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

مراحل فنی فیلم از جمله ساخت موسیقی و صداگذاری همزمان توسط بهزاد عبدی و پرویز آبنار در حال انجام است و به زودی نسخه نهایی فیلم با تدوین بهرام دهقانی آماده نمایش می‌شود.

بهرام رادان، مریلا زارعی، هانیه توسلی و با حضور پژمان جمشیدی و هنرمندی مهرداد صدیقیان و شهباز نوشیر بازیگران اصلی این فیلم هستند.

«ایده اصلی» دومین تجربه کارگردانی آزیتا موگویی پس از «تراژدی» محسوب می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *