اکران در سینماهای چارسو، کوروش و خانه هنرمندان

اعلام اسامی فیلم‌های بخش هنروتجربه جشنواره‌ی فیلم فجر

اعلام اسامی فیلم‌های بخش هنروتجربه جشنواره‌ی فیلم فجر
اسامی ۱۶ فیلم بخش هنروتجربه در سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر اعلام شد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی گروه هنروتجربه، تعدادی از فیلم‌های این بخش، فیلم‌هایی هستند که در بخش مسابقه سینمای ایران نیز حضور دارند و داشتن شاخصه‌های سینمای مستقل و هنری، باعث حضور این فیلم‌ها در بخش هنروتجربه شده است.

قرار است این فیلم‌ها در زمان اکران خود  از حمایت ویژه گروه هنروتجربه برخوردار شوند. بقیه فیلم‌ها نیز تنها در بخش هنروتجربه جشنواره فیلم فجر حضور دارند.

اسامی فیلم‌های هنروتجربه در جشنواره سی‌وپنجم فجر به شرح زیر است:

کوپال به تهیه‌کنندگی و کارگردانی کاظم ملایی، چشم‌ها به کارگردانی مهران مهدویان به تهیه‌کنندگی علی فاتحی، خانه/اِو به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اصغر یوسفی‌نژاد، زمانی دیگر به کارگردانی ناهید حسن‌زاده و تهیه‌کنندگی فریما ملک‌مدنی و ناهید حسن‌زاده، صحنه‌هایی از زندگی یک کارآگاه به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علیرضا رسولی‌نژاد، ویولونیست از محمدعلی طالبی، والدراما به کارگردانی عباس امینی و تهیه‌کنندگی مجید برزگر، شماره ۱۷ سهیلا کارگردان محمود غفاری و تهیه‎کننده امیر سیدزاده، ترومای سرخ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اسماعیل میهن‌دوست، ماجرای نیمروز از محمدحسین مهدویان به تهیه‌کنندگی محمود رضوی، ایتالیا ایتالیا ساخته مهدی صباغ‌زاده، نگار به کارگردانی و تهیه‌کنندگی رامبد جوان، خاطرات پاییزی به کارگردانی علی فخر موسوی و تهیه‌کننده سیدامیر سیدزاده، خفگی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی فریدون جیرانی، بیوگرافی ساخته فاطمه ثقفی به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر ثقفی و مکان به کارگردانی سیدمهدی احمدپناه و تهیه‌کنندگی امیرشهاب رضویان.

فیلم‌های بخش هنروتجربه جشنواره در سینماهای چارسو، کوروش و خانه هنرمندان به نمایش در آیند. بخش هنروتجربه جشنواره فیلم فجر از بخش‌های غیر رقابتی جشنواره است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *