سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر در پله‌‌ی اول

بیش از 220 اثر از سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر استقبال کردند

بیش از 220 اثر از سی‌و‌پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر استقبال کردند
در‌حالی‌که تعدادی از تولیدات شاخص امسال سینما هنوز در مرحله‌ی فیلمبرداری قرار دارند، دبیرخانه‌ی سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر با اعلام پایان مهلت ثبت‌ نام،‌ آمار فیلم‌هایی که برای حضور در جشنواره‌ی‌امسال درخواست داده‌اند را اعلام کرد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز  و به نقل ازستاد خبری جشنواره فیلم فجر؛  طبق مقررات سی و پنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر مهلت ثبت نام آثار در جشنواره دیروز (اول آذرماه) به پایان رسید و هم اکنون کار جمع‌بندی متقاضیان حضور در جشنواره آغاز شده است.

بر اساس اعلام دبیرخانه، تقاضای حضور در جشنواره فیلم فجر چشمگیر بوده  و  بیش از  220 فیلمساز و تهیه کننده برای حضور در بخش مستند و چشم‌انداز سینمای ایران (فیلم‌های بلند سینمایی،  فیلم‌های اول،  هنر و تجربه و انیمیشن)  فرم شرکت در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر را با حضور در دبیرخانه پر کردند و قصد دارند تا آثارشان را در صورت انتخاب نهایی در جشنواره نمایش دهند.

بر اساس مقررات جشنواره، فیلمسازان متقاضی که فرم را تکمیل کردند باید نسخه‌ی اولیه فیلم،  عکس‌های صحنه و پشت‌صحنه و تیزر سه دقیقه‌ای  فیلم را برای بررسی و نمایش آثار برای هیات انتخاب به دبیرخانه تحویل دهند.

میان کسانی که فرم حضور در جشنواره را پرکرده‌اند اسامی بسیاری از چهره های شناخته شده سینمای ایران دیده می‌شود .

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر به دبیری محمد حیدری بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *