کیوان کثیریان جشنواره جهانی فیلم فجر
پس از تجربه ناموفق سال گذشته

یکپارچگی در مدیریت روابط عمومی جشنواره جهانی فیلم فجر

امور رسانه‌های مکتوب، دیجیتال و دیداری - شنیداری امسال بار دیگر به طور متمرکز در بخش رسانه و ارتباطات جشنواره جهانی فیلم فجر ۳۷ پوشش داده می‌شود.

اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر / گزارش تصویری

آیین اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر شامگاه دوشنبه 22 بهمن ماه با حضور وزیر ارشاد، سرپرست سازمان سینمایی، دبیر جشنواره و بسیاری از هنرمندان و سینماگران در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
بهنوش طباطبایی ماجرای نیمروز - رد خون
برای بازی درست و به اندازه بازیگر نقش سیما در فیلم «ماجرای نیمروز - ردخون»

گلزنی به شیوه بهنوش طباطبایی

برای بازی درست و به اندازه بازیگر نقش سیما در فیلم «ماجرای نیمروز - ردخون»

گلزنی به شیوه بهنوش طباطبایی

باید همیشه به قدری آماده و تیزهوش باشی که از تک موقعیت‌هایی که در زندگی نصیبت می‌شود به بهترین شکل ممکن استفاده کنی، یعنی فکر کنی که این شاید اولین و آخرین موقعیتی است که به دستت آمده و باید از آن به بهترین شکل ممکن بهره ببری. درست مثل یک مهاجم شش دانگ که در یک بازی نفس گیر قدر پاس طلایی را می‌داند و وقتی در موقعیت گلزنی قرار می‌گیرد، نهایت بهره را از آن می‌برد و توپ را می‌اندازد ته تور، یعنی همان جایی که نهایت کامیابی است.
محمدحسین مهدویان، بهنوش طباطبایی، هادی حجازی‌فر، جواد عزتی و...

گزارش تصویری حضور عوامل فیلم «ماجرای نیمروز 2- رد خون» در پردیس ملت

محمدحسین مهدویان، بهنوش طباطبایی، هادی حجازی‌فر، جواد عزتی و دیگر بازیگران و عوامل فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز 2 - رد خون» برای نمایش این فیلم و حضور در جلسه پرسش و پاسخ در دهمین روز از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت حضور یافتند.
تورج اصلانی، پیام احمدی‌نیا، ژاله صامتی و...

گزارش تصویری حضور عوامل فیلم «حمال طلا» در پردیس ملت

تورج اصلانی، پیام احمدی‌نیا، ژاله صامتی و دیگر بازیگران و عوامل فیلم سینمایی «حمال طلا» برای نمایش این فیلم و حضور در جلسه پرسش و پاسخ در دهمین روز از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت حضور یافتند.
فریدون جیرانی، بهرام رادان، مهناز افشار و...

گزارش تصویری حضور عوامل فیلم «آشفتگی» در پردیس ملت

فریدون جیرانی، بهرام رادان، مهناز افشار و دیگر بازیگران و عوامل فیلم سینمایی «آشفتگی» برای نمایش این فیلم و حضور در جلسه پرسش و پاسخ در دهمین روز از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت حضور یافتند.
ندا کوهی الهه نوبخت یاسر طالبی فیلم نت + فجر
در پنجمین ویژه برنامه «فیلم‌نت + فجر» با اجرای ندا کوهی

الهه نوبخت و یاسر طالبی از «دلبند» گفتند

در پنجمین ویژه برنامه «فیلم‌نت + فجر» با اجرای ندا کوهی

الهه نوبخت و یاسر طالبی از «دلبند» گفتند

پنجمین ویژه برنامه «فیلم‌نت + فجر» به گفت‌وگوی ندا کوهی خبرنگار فیلم‌نت نیوز با الهه نوبخت تهیه‌کننده و یاسر طالبی کارگردان فیلم مستند «دلبند» اختصاص یافت.