به همت انجمن سینمای جوانان و همكاري موزه‌ی هنرهاي معاصر

یک هفته با فیلم‌های اروپایی در موزه‌ی هنرهای معاصر

یک هفته با فیلم‌های اروپایی در موزه‌ی هنرهای معاصر
در هفته‌ی فیلم اتحادیه‌ی اروپا با هدف گسترش تعامل بین‌فرهنگی و آشنایی با سینمای این قاره، فيلم‌هايي منتخب از کشورهای اتریش، فرانسه، آلمان، لهستان، هلند و سوئیس در موزه‌ی هنرهاي معاصر به نمايش درمي‌آيند. شرکت در این برنامه برای علاقه‌مندان رایگان است.

به گزارش فیلم‌نت نیوز و به نقل از روابط عمومی موزه‌ی هنرهای معاصر؛هفته‌ی فیلم کشورهای اروپایی با نمایش 21 فیلم از کشورهای لهستان، هلند، آلمان، فرانسه، اتریش و سوییس و با مساعدت «توماس کلویبر»، رایزن فرهنگی سفارت اتریش در ایران در سالن سینماتک موزه‌ی هنرهای معاصر تهران برگزار می‌شود.

در این رویداد، فیلم‌های کوتاه و بلندی از 6 کشور اروپایی از اول تا پنجم آذرماه و در دو سانس ١۶ تا ١٨ و ١٨ تا ٢٠ در موزه‌ی هنرهای معاصر تهران به نمایش درخواهند آمد. کلیه‌ی فیلم‌ها به زبان اصلی و با زیرنویس فارسی نمایش داده خواهند شد.

در این گردهمایی بینِ فرهنگی فیلم‌های «کارت سفید»، «همانند یک مرد»، «یک روز خوب»، «شکار»، «جاز»، «پودل سیاه،سفید»، «دروغگو» از لهستان، فیلم «هدیه‌ی خدایان» از آلمان، «بودن و داشتن» از فرانسه، «در میان نابینایان»، «دریا را باید عاشقش باشی»، «بیوزن»، و «غرق شدن» از اتریش، «سفر خوش»، «آلیس»، «آنجلو نووس»، «ماه شکسته»، «تازه» و «روزگاری یک درخت» از هلند و فیلم‌های «هایدی» و «پسر کوچولو کوهستان» از سوییس به نمایش در می‌آیند.

هفته‌ی فیلم اروپا از روز دوشنبه اول آذر ماه از ساعت 16 در سالن سینماتک موزه آغاز شده و تا روز پنجم آذرماه ادامه دارد. شرکت دربرنامه‌های نمایش فیلم‌های اروپایی برای عموم آزاد و رایگان است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *