اکران دومین ساخته‌ی نگار آذربایجانی بعد از فیلم «رگ خواب»

«فصل نرگس» به سینماها می‌آید

«فصل نرگس» به سینماها می‌آید
فیلم «فصل نرگس» به کارگردانی نگار آذربایجانی بعد از فیلم «آینه‌های رو‌به‌رو» دومین ساخته‌ی این کارگردان محسوب می‌شود. «آیینه‌های رو‌به‌رو» اکران محدودی داشت اما به نظر می‌رسد دومین ساخته‌ی آذربایجانی بدون مشکل به نمایش دربیاید.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، فیلم فصل نرگس به کارگردانی نگار آذربایجانی و تهیه‌کنندگی سحر صباغ سرشت بعد از پایان اکران فیلم رگ خواب در سینماها به نمایش درمی‌آید.

فصل نرگس دومین ساخته‌ی آذربایجانی است که نخستین نمایش آن در آخرین روزهای سی‌وپنجمین جشنواره‌ی فیلم فجر بود. اکرانی که به دلیل اعلام زودهنگام نامزدهای جشنواره، بسیار خلوت بود و  عوامل فیلم برای اعتراض به این وضعیت در نشست خبری فیلم شرکت نکردند و نشست نقد و بررسی تنها با حضور سحر صباغ‌سرشت به عنوان تهیه‌کننده‌ی فیلم برگزار شد.

 فصل نرگس قصه‌ای انسان دوستانه و عاشقانه را در قالب داستانی امید‌بخش قصد دارد، روایت می‌کند.

یکتا ناصر، ریما رامین‌فر، پژمان بازغی، امیر آقایی، گوهر خیراندیش، شایسته ایرانی، محمدرضا هدایتی، صالح میرزاآقایی، شیرین اسماعیلی و شبنم گودرزی در  فصل نرگس مقابل دوربین رفته‌اند. بنیاد سینمایی فارابی و موسسه فرهنگی، هنری آوای هنر سلامت  پس از ساخت و تولید با توجه به  ارزش‌های موضوعی مفهومی و محتوایی فیلم،‌از آن حمایت کرده‌اند.

پخش داخلی فیلم فصل نرگس بر عهده موسسه فرهنگی تبلیغاتی بهمن سبز حوزه هنری است و ساخته‌ی نگار آذربایجانی بعد از اتمام زمان اکران رگ خواب به نمایش درخواهد آمد.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *