توضيح تهيه‌كننده مجموعه‌ی «خانه‌ی ما»:

سیامک انصاری از حضور قطعی خود در مجموعه‌ی «خانه‌ی ما» خبر داده بود

سیامک انصاری از حضور قطعی خود در مجموعه‌ی «خانه‌ی ما» خبر داده بود
با انتشار خبري مبني بر عدم حضور سيامك انصاري در مجموعه‌ی «خانه ما»، حميد رحيمي نادي تهيه‌كننده اين پروژه با ارسال جوابيه‌اي توضيحاتي درباره‌ی اين خبر ارائه داد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، رحیمی نادی درباره انتشار یادداشت سیامک انصاری در خبرگزاری‌ها مبنی بر عدم حضور در مجموعه‌ی خانه‌ی ما گفت: «با توجه به همکاری مشترکی که با سیامک انصاری در مجموعه دورهمی داشتیم از همان روزهای آغازین پیش تولید خانه‌ی ما با این بازیگر صحبت‌های اولیه را برای حضور در سریال جدید سامان مقدم انجام دادیم. انصاری نیز تا قبل از آغاز تصویربرداری این مجموعه حضور قطعی خود در پروژه را به ما اعلام کرده بود ولی به دلیل درگیری وی در فیلم سینمایی ساعت پنج عصر این توافق به مرحله قرارداد کتبی نرسید.
وی افزود: «با این حال در روزهای آتی و پس از مذاکره دوباره با این بازیگر از طریق مدیر روابط عمومی پروژه اعلام خواهیم کرد که این همکاری آیا میسر خواهد شد یا خیر.»

صبح امروز سیامک انصاری با انتشار یادداشتی حضور خود در مجموعه خانه‌ی ما را تکذیب کرده بود. انصاری در این یادداشت نوشته است:

«طى چند روز گذشته در خبر‌ها اعلام شده بود، اینجانب به پروژه سریال «خانه ما» پیوسته‌ام. ضمن احترام به دوست عزیزم آقای مقدم، باید بگویم من فعلا فقط در فیلم سینمایی ساعت پنج عصر به کارگردانی مهران مدیری حضور دارم و بنا نیست در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش کنم.»

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *