با انتشار مطلبی در اینستاگرام

حمید فرخ‌نژاد از احضارش به وزارت اطلاعات خبر داد + عکس

حمید فرخ‌نژاد از احضارش به وزارت اطلاعات خبر داد + عکس
حمید فرخ‌نژاد با انتشار مطلبی در انیستاگرامش ضمن اعتراض به صحبت‌های علی علیزاده مدرس فلسفه و فعال سیاسی در شبکه بی بی سی، از احضار خود به وزارت اطلاعات برای ادای پاره‌ای توضیحات خبر داد.

به گزارش فیلم‌نت نیزو در متن اینستاگرامی حمید فرخ‌نژاد آمده است:

«جناب آقای استاد علی علیزاده پست دلسوزانه و نصایح مادرانه شما واصل گردید، تقارن تذکر شما و هم زمانی احضارم به وزارت اطلاعات جهت توضیح پاره‌ای مسائل جالب توجه بود! خوشحالم از کیلومترها اونورتر بفکر مردمت هستی و مشکلات اقتصادی اونها رو درک میکنی.

ولی خدمتت عرض کنم، قصد ندارم به نصایح گهربارت عمل کنم، چهل ساله توی مملکتمون عده‌ای خودشیرین و عده‌ای مال مردم خور با تکنیک جنابعالی که «آب به آسیاب دشمن نریزید» و «در این شرایط حساس کنونی»، مطبوعات و وجدان بیدار جامعه رو به سکوت وا داشتند و چراغ‌ها رو خاموش کردن تا سارقان و غارتگران بیت‌المال با خیال راحت ببرند و بخورن و از حوالی محل اقامت حضرتعالی به ریش این مردم بخندن، نه برادر میگم ،بازم میگم!

حجم گسترده رانت و فساد اقتصادی و فامیل بازی در این مملکت ریشه در همین نگاه جنابعالی داره، اتفاقا سیاه‌نمایی، نگفتن و سکوته!

کاش گوشه‌ای از مشکلات و شکواییه‌هایی که طی این روزا از طرف این آدمای بی‌پناه و از سر ناچاری به منه هیچکاره منتقل می‌شد به تو ارجاع داده می‌شد، اون وقت اگه می‌تونستی ساکت بشینی و منعکس نکنی، توی وجدانت شک می‌کردم، کارت رو بکن و به شغلت برس، تاریخ درباره عملکرد من و شما قضاوت خواهد کرد.»

 پست اینستاگرام حمید فرخ نژاد علی علیزاده

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *