انتقاد محمد‌حسین مهدویان به نامزدهای بخش سودای سیمرغ

سیمرغ کیلویی چند؟

سیمرغ کیلویی چند؟
در حالی‌که فیلم «ماجرای نیمروز» به تایید اکثر منتقدان و اهالی رسانه با اختلاف یکی از بهترین فیلم‌های جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر است و بر اساس شنیده‌ها درصد بالایی از آرای مردمی در سینماهای مردمی هم به این فیلم تعلق رفته، دیشب با اعلام نامزدهای رشته‌های مختلف سودای سیمرغ، خبری از نامزدی فیلم «ماجرای نیمروز» در چند رشته اصلی مثل فیلمبرداری یا طراحی گریم نبود.

به گزارش فیلم‌نت نیوز؛ محمد‌حسن مهدویانکارگردان فیلم ماجرای نیمروز در اعتراض به نامزدهای رشته‌های مختلف بخش سودای سیمرغ جشنواره‌ی سی‌و‌پنجم فیلم فجر در صفحه‌ی شخصی اینستاگرامش نوشته است: «سلام. خدا رحمت کنه جلال آل احمد رو. به خواهر زاده‌اش آقای حسین دانائی که ظاهرن خیلی دوست داشته مقاله‌ای چیزی توی مجله‌ای چاپ کنه گفته بود: حرف‌ات اگه حرف باشه روی دیوار طویله اورازان هم که بنویسی فرداش تا ته بندرعباس می‌ره و همه می‌شنون و روشون اثر هم می‌ذاره. اگر هم حرف نباشه، سیمین توی مجله فردوسی هم که چاپ کنه، مردم خیلی که به سرت منت بذارن توش سبزی پاک می‌کنن.
دوستان عزیزم هادی بهروز(مدیر فیلم‌برداری)، سجاد پهلوان‌زاده(تدوین‌گر)، ابراهیم امینی(نویسنده)، محسن دارسنج(طراح گریم)، حبیب خزایی‌فر(آهنگ‌ساز)، احمد مهران‌فر(بازیگر)، مهرشاد ملکوتی(صداگذار) و هادی ساعدمحکم(صدابردار)، زحمات شما رو اصحاب رسانه، منتقدان، هنرمندان و مهم‌تر از همه مردم عزیز و عاشقان سینما دیدند. سیمرغ کیلویی چند. همه جا حرف شماست. برید خدا رو شکر کنید که حرف شما از روی دیوار این طویله رفت تا همون‌جایی که باید بره‌.»

فیلم ماجرای نیمروز در ۹ عنوان؛  محمد‌حسین مهدویان برای بهترین کارگردانی، سید محمود رضوی برای بهترین فیلم، هادی حجازی‌فر و جواد عزتی برای بهترین بازیگر مکمل مرد،مهرداد صدیقیان برای بهترین بازیگر نقش اول مرد،بهزاد جعفری طادی برای بهترین طراحی صحنه، بهزاد جعفری طادی برای بهترین طراحی لباس،محسن روزبهانی برای بهترین طراحی جلوه‌های ویژه میدانی و سحاب زری‌باف برای بهترین مجموعه عکس‌ها نامزد دریافت سیممرغ شده است.

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *