به دلایل نامعلوم

اشکان خطیبی از مدیریت چارسو استعفا داد

اشکان خطیبی از مدیریت چارسو استعفا داد
اشکان خطیبی که مدیریت موفقی را در پردیس سینمایی چارسو داشت و این مجموعه را با وجود قرار گرفتن در نقطه‌ای نامناسب به یکی از پرمخاطب‌ترین پردیس‌های سینمایی تبدیل کرده بود، با انتشار متنی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام از استعفا و قطع همکاری با پردیس چارسو خبر داد.

به گزارش فیلم‌نت نیوز، خطیبی در صفحه اینستاگرام خود نوشته است:

«به نام خداوند راستى
پس از گذشت کمتر از دو سال از انتصاب م به عنوان مدیر پردیس نوپاى چارسو علیرغم گمانه‌زنى‌هاى اولیه مبنى بر عدم توفیق این پردیس در جذب مخاطب به دلیل واقع شدن در منطقه‌اى تجارى در مرکز شهر تهران، به لطف خدا، همراهى همکارانم در مجموعه و برنامه‌ریزى مدون مبنى بر جذب مخاطب فهیم به کمک برنامه‌هایى فراتر از اکران معمول و موظفِ فیلم ها،امروز پردیس چارسو به عنوان یکى از مهم ترین و پرمخاطب ترین پردیس‌هاى سینمایى ایران و کاخ جشنواره هاى مهمى چون سینما حقیقت،فیلم کوتاه تهران و جشنواره جهانى فجر شناخته مى شود.
طراحى یک روش کارى و اجرایى نظام مند،تربیت کادر اجرایى کم خطا،استفاده از ظرفیت‌هاى بالقوه‌ى مجموعه براى برگزارى نمایشگاه‌هاى نقاشى و عکس، تئاتر، کنسرت، شب‌هاى ادبیات، نقد فیلم و… از جمله اهدافى بود که از ابتداى امر بر خودم تکلیف کردم و خوشبختانه همه‌ى این امور محقق شدند.
امروز در تاریخ ٢٣ بهمن ٩۵ و پس از اتمام سى و پنجمین جشنواره فیلم فجر، تصمیم به قطع همکارى با مجموعه چارسو را به دلایل شخصى اعلام مى‌کنم.
ضمن تقدیر و تشکر از حمایت و تعامل سازمان امور سینمایى، اداره کل سینماى حرفه‌اى و موسسه سینماشهر، ازخداوند متعال براى مجموعه چارسو آرزوى موفقیت، استمرار درک مخاطب هنرى، نظم و مشترى‌مدارى دارم.
باقى بقایتان
اشکان خطیبى
٢٣ بهمن٩۵»

 

فیلم‌نت نیوز، رسانه به‌روز اخبار روز سینمای ایران و جهان را در کانال تلگرام فیلم‌نت نیوز دنبال کنید
0

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *